LMC8.4 Apk Shkarko për Android [Aplikacioni i fundit]

Nëse dëshironi të kapni disa foto të pabesueshme. Atëherë ndoshta keni nevojë për një smartphone me softuerin më të fundit. Megjithatë, kamera juaj e smartfonit duket e mirë, por nuk po funksionon siç duhet. Atëherë mos u shqetësoni sepse këtu ju prezantojmë LMC8.4.

Tani instaloni aplikacionin e veçantë brenda smartphone. Mund t'i lejojë përdoruesit e android të kapin disa fotografi të bukura pa ndryshuar pajisje ose pa përmirësuar specifikat. Thjesht instaloni këtë single Aplikacioni i kamerës do të zgjidhë të gjitha problemet tuaja.

Procesi i integrimit të aplikacionit është i thjeshtë dhe përdoruesve të android nuk u kërkohet kurrë të çinstalojnë aplikacionin e paracaktuar. E tëra çfarë ata duhet të bëjnë është thjesht të integrojnë skedarin e aplikacionit duke kryer disa hapa kyç. Dhe shijoni këtë aplikacion të sapopërmirësuar të pasur me opsione falas.

Çfarë është LMC8.4 Apk

LMC8.4 Android është një aplikacion i ri i kamerës android i lançuar së fundmi. Kjo u mundëson përdoruesve të androidit të zëvendësojnë performancën plus përmirësimin e kamerës. Gjithçka që përdoruesit e android duhet të bëjnë është thjesht të hyjnë në aplikacion dhe të shijojnë veçoritë pro.

Kur eksplorojmë tregun android dhe kontrollojmë kredencialet. Më pas u zbulua se rreth 70 për qind e përdoruesve të smartfonëve Android mbajnë pajisje të vjetra dhe të vjetruara. Megjithëse të gjithë përdoruesit duan të përdorin celularët e tyre me kujdes.

Për të rritur qëndrueshmërinë dhe për ta bërë pajisjen të përdorshme për një kohë të gjatë. Megjithatë, kujdesi afatgjatë për pajisjen mund ta mbajë pamjen e pastër. Por nëse përmendëm përmirësimin e brendshëm, atëherë mund të kërkojë përditësime të rregullta.

Për shkak të disa problemeve, seksioni i kamerës së pajisjes ndalon marrjen e përditësimeve. Për shkak të kësaj, performanca e kamerës gjithashtu zhvlerësohet. Pra, duke marrë parasysh problemin dhe ndihmën e përdoruesit, zhvilluesit e strukturuan këtë aplikacion të kamerës të njohur si LMC 8.4.

Detaje të APK-së

EmërGJV 8.4
Versionv8.4_R9
Masat130 MB
ZhvilluesHasli
Emri i Paketuesitcom.camera.lmc84
ÇmimiFalas
Kërkohet Android10.0 dhe Plus
KategoriaApps - Fotografi

Është falas për t'u shkarkuar dhe ofron veçoritë më të fundit. Edhe zhvilluesit i implantojnë këto veçori të ndryshme pro brenda. Ato mund të ndihmojnë në rritjen e performancës. Tani ata përdorues të androidit që po përjetojnë probleme në kapjen e disa fotografive të mira.

Duhet të integrojë këtë version të përditësuar të aplikacionit Kamera dhe të shijojë rritjen e performancës pa ndonjë përmirësim. Kur instalojmë dhe eksplorojmë aplikacionin e veçantë, atëherë gjetëm shumë mënyra të ndryshme brenda.

Këto mënyra janë drejtpërdrejt të arritshme falas. Edhe një panel me cilësime të personalizuar ofrohet për përdoruesit e android. Paneli ndihmon në ofrimin e aksesit të drejtpërdrejtë në veçoritë kryesore. Tani modifikimi i këtyre opsioneve do të ndihmojë në rregullimin e cilësimeve në përputhje me rrethanat.

Mbani mend ata që janë të gatshëm të bëjnë disa fotografi me definicion të lartë të videove. Mund ta bëni këtë duke ndryshuar rezolucionin nga cilësimi. Dhe përdoruesit mund të përmirësojnë performancën e kamerës duke kaluar në modalitetin e errët.

Portreti, Panorama dhe Fotosfera janë gjithashtu të arritshme për të zgjedhur. Kështu që jeni lodhur duke përdorur ato aplikacione të vjetra dhe të vjetruara të kamerës. Më pas, ne u rekomandojmë atyre përdoruesve të androidit të instalojnë LMC8.4 Shkarko dhe të shijojnë modalitetet premium.

Karakteristikat kryesore të Apk

 • Pa pagesë për të shkarkuar Apk.
 • Pa regjistrim.
 • Asnjë pajtim.
 • E thjeshtë për t’u përdorur dhe instaluar.
 • Instalimi i aplikacionit ofron një zëvendësim të përsosur.
 • Nëpërmjet të cilave përdoruesit e android mund të kapin lehtësisht fotografi të mira.
 • Edhe përdoruesit mund të regjistrojnë video të bukura gjithashtu.
 • Modaliteti i portretit është i disponueshëm për të kapur disa selfie të mira.
 • Opsioni Night Sight për regjistrimin e natës.
 • Pulti i cilësimeve të personalizuara është shtuar.
 • Kjo ndihmon përdoruesit e android në modifikimin e opsioneve bazë.
 • Përfshirë modifikimin e rezolucionit.
 • Ndrysho raportin e imazhit.
 • Dhe gjithashtu modifikoni modalitetin HD në HDR+.
 • Asnjë reklamë e palës së tretë nuk lejohet.
 • Nuk ka nevojë të blini ndonjë licencë.
 • Mund të përdoret si në modalitetin online ashtu edhe jashtë linje.
 • Ne nuk jemi në gjendje të dëshmojmë ndonjë filtër.
 • Por mbi ekran, këto opsione të shumta janë të arritshme.

Fotografi të ekranit

Si të shkarkoni aplikacionin e kamerës LMC8.4

Nëse përmendëm shkarkimin e versionit më të fundit të aplikacionit. Hapi fillestar është shkarkimi dhe për këtë përdoruesit android mund të besojnë në faqen tonë të internetit. Sepse këtu në faqen tonë të internetit ne ofrojmë vetëm skedarë autentikë Apk për përdoruesit e android.

Për t'u siguruar që përdoruesit e androidit argëtohen me produktin e duhur. Ne punësuam një ekip ekspertësh të përbërë nga profesionistë të ndryshëm. Përveç nëse ekipi është i sigurt për funksionimin e qetë. Ne kurrë nuk ofrojmë Apk brenda seksionit të shkarkimit.

Ne kemi ofruar tashmë shumë aplikacione të tjera të ngjashme të kamerave në faqen tonë të internetit. Për të instaluar ato aplikacione alternative më të mira, ju lutemi ndiqni lidhjet e dhëna. Ato janë të Dolphin 360 Apk Apk i kamerës Xiaomi Leica.

përfundim

Pavarësisht nëse jeni duke përdorur smartphone më të fundit ose një të vjetër. Megjithatë, në pamundësi për të arritur performancën më të mirë për shkak të gabimeve brenda aplikacionit të paracaktuar. Më pas, në lidhje me këtë, ne u sugjerojmë atyre të instalojnë kamerën LMC8.4 dhe të shijojnë aplikacionin më të fundit të fotografisë me mënyra të ndryshme premium.

FAQs
 1. Çfarë është aplikacioni LMC 8.4?

  Aplikacioni konsiderohet softueri alternativ më i mirë për pajisjet e mbështetura nga kamera android. Tani përdorimi i aplikacionit do të ndihmojë në kapjen e disa fotove dhe videove të jashtëzakonshme.

 2. A është i sigurt instalimi i Apk?

  Megjithëse ne kurrë nuk mbajmë të drejtat e drejtpërdrejta të autorit të produktit. Megjithatë ne e instaluam aplikacionin dhe nuk gjetëm asnjë problem serioz brenda.

 3. A ia vlen të instaloni Apk?

  Kur instalojmë skedarin e aplikacionit brenda smartphone android. Më pas e gjeti atë funksional dhe ofron shumë veçori të ndryshme pro, duke përfshirë një stabilizues të avancuar për videografinë.

Shkarko Linkun

Lini një koment