Shkarkimi i aplikacionit Mahzooz për Android [Apk më i fundit]

Ju gjithmonë mendoni të fitoni para të mira me pak fjalë. Atëherë mos u shqetësoni sepse këtu kemi sjellë këtë zgjidhje perfekte. Tani instalimi i aplikacionit Mahzooz brenda smartphone do t'i lejojë anëtarët të investojnë para në token dhe të fitojnë fitim të mirë.

Megjithëse Mahzooz konsiderohet një platformë bastesh në internet. Ku njerëzit në mbarë globin mund të investojnë dhe të fitojnë fitime të mira. Përdoruesit kërkojnë të blejnë argumente dhe të listojnë emrat e tyre midis anëtarëve të shortit të fatit.

Shorti do të bëhet një herë në javë. Supozoni se nëse emri shfaqet përpara, atëherë mund të fitoni deri në miliona në një goditje të vetme. Nëse jeni gati të instaloni Aplikacioni për të fituar brenda android celular pastaj shkarkoni Mahzooz nga këtu.

Çfarë është Mahzooz Apk

Aplikacioni Mahzooz Android është i kategorizuar brenda kategorisë së argëtimit. Por këtu përdoruesit e android mund të marrin pjesë në ngjarjen e shortit. Dhe fitoni fitim të mirë me pak fjalë pa humbur kohë dhe para. Thjesht blini token dhe merrni pjesë në ngjarje brenda.

Kur eksplorojmë tregun, atëherë gjetëm shumë platforma të ndryshme të ngjashme në internet. Ata pretendojnë se ofrojnë shërbime të ngjashme në internet. Por qasja në to kërkon leje dhe abonime. Pa i blerë ato është e pamundur të qasesh në ato platforma.

Më e rëndësishmja, platforma të tilla konsiderohen të paregjistruara dhe të pabesueshme. Po, kur kërkojmë dhe eksplorojmë ligjshmërinë e atyre platformave. Atëherë ne nuk jemi në gjendje të gjejmë ndonjë dokumentacion autentik në lidhje me platformat.

Megjithatë sot këtu aplikacioni që po paraqesim konsiderohet thjesht ligjor. Dhe është thjesht e lidhur me departamentet e shkëmbimit të sigurisë. Edhe zyrat ekzistojnë në vende të ndryshme. Prandaj ju jeni të gatshëm të bëni një fitim të menjëhershëm, atëherë më mirë të regjistroheni në aplikacion.

Detaje të APK-së

EmërMahzooz
Versionv1.1.0
Masat16 MB
ZhvilluesEWINGS LLC
Emri i Paketuesitae.krahë.mahzooz
ÇmimiFalas
Kërkohet Android5.1 dhe Plus
KategoriaApps - Argëtim

Përveç ofrimit të mundësive të fitimit, përdoruesit e android mund të marrin pjesë edhe në projekte CSR. Ky është një projekt shtesë që kompania ka nisur për njerëzit. Supozoni se një person blen një shishe uji përmes platformës.

Paratë e fituara do të shpenzohen tërësisht në projekte CSR. Projektet do të trajtohen nga ekspertë profesionistë. Ata që janë të rinj në platformë mund të përjetojnë këtë problem të madh në aksesin dhe kuptimin e aplikacionit.

Për ata fillestarë, zhvilluesit implantojnë një udhëzues të detajuar brenda aplikacionit. Tani ndjekja e udhëzuesit dhe leximi i udhëzimeve do t'i ndihmojë anëtarët të kuptojnë aplikimin. Për më tepër, përdoruesit në mbarë globin mund të marrin pjesë në një short me fat.

Pjesa më e mirë e këtij aplikacioni është se mbështet këtë seksion të veçantë lajmesh. Ku do të ndahen informacionet e fundit plus lajmet në lidhje me fituesit dhe projektet e tjera. Prandaj aplikacioni do t'i mbajë përdoruesit të përditësuar në lidhje me projekte të ndryshme.

Për regjistrim, mund të kërkohet një numër celular. Pasi të ketë përfunduar regjistrimi, tani aplikoni për një short. Fituesit mund të tërheqin paratë e tyre përmes Kartës së Kreditit në mbarë botën. Prandaj ju jeni gati të jeni pjesë e kësaj platforme të re ligjore dhe më pas instaloni Mahzooz App Download.

Karakteristikat kryesore të Apk

 • Falas për tu shkarkuar.
 • Ofron një mundësi për të marrë pjesë në një short me fat.
 • Shorti do të bëhet në baza javore.
 • Emri i fituesit do të shfaqet brenda seksionit të rezultateve.
 • Lajmet më të fundit do të jepen.
 • Blini një shishe dhe bëhuni pjesë e bamirësisë.
 • Ky proces quhet CSR.
 • Ofrohet një udhëzues i detajuar.
 • Kjo i ndihmon fillestarët ta kuptojnë aplikacionin pa probleme.
 •  Një artikull i detajuar është dhënë në lidhje me tërheqjen dhe shtimin e kredisë.
 • Ofrohet një linjë ndihme online për shërbimet 24/7.
 • Regjistrimi është i detyrueshëm.
 • Për regjistrim, kërkohet një numër celular.
 • Pasi të keni krijuar një llogari, tani merrni pjesë në shortin e fatit.
 • Dhe fitoni qindra AED.
 • Asnjë pajtim nuk është i nevojshëm.
 • Ndërfaqja e aplikacionit u mbajt e thjeshtë.
 • Disa leje mund të kërkojnë të lejohen.

Fotografi të ekranit

Si të shkarkoni aplikacionin Mahzooz

Më parë aplikacioni ishte i aksesueshëm nga Play Store. Por tani është hequr nga dyqani për disa arsye. Tani fansat po kërkojnë një burim të sigurt në internet. Për të shkarkuar versionin më të fundit të skedarit Apk.

Por ata nuk janë në gjendje të gjejnë një të tillë dhe shumica e platformave të arritshme po ofrojnë skedarë të korruptuar. Prandaj, në këtë skenar, ne rekomandojmë që ata përdorues të androidit të vizitojnë faqen tonë të internetit. Dhe kënaquni duke shkarkuar versionin operativ të Apk falas.

Këtu në faqen tonë të internetit, ne kemi ofruar tashmë shumë aplikacione të tjera të ngjashme fitimi. Prandaj jeni të interesuar dhe të gatshëm të merrni pjesë në ato aplikime. Pastaj ndiqni lidhjet e dhëna që janë Shfaq Apk Luaj Premiado Apk.

përfundim

Kështu që ju jeni gjithmonë në kërkim të gjetjes së një platforme të përsosur. Kjo i ndihmon përdoruesit e android që të fitojnë fitime të mira në çast duke investuar shuma të ulëta. Atëherë ne u rekomandojmë atyre të instalojnë aplikacionin Mahzooz dhe të kënaqen duke fituar para të mira duke marrë pjesë në shorte me fat.

Pyetjet e bëra më shpesh
 1. Çfarë është Mahzooz Apk?

  Mahzooz është një aplikacion për android me fitime në internet plus bamirësi. Qëllimi i zhvillimit të këtij aplikacioni është të sigurojë akses si në shortin e fatit ashtu edhe në CSR.

 2. A ia vlen të instaloni Apk?

  Në të vërtetë, aplikacioni ofron këtë veçori të tërheqjes me fat në internet. Aty ku anëtarët mund të fitojnë fitim të mirë plus gjithashtu ndihmojnë kompaninë brenda aktiviteteve bamirëse.

 3. Si të përdorni dhe të merrni pjesë?

  Procesi i përdorimit duket i thjeshtë. Thjesht hyni në pultin kryesor duke krijuar një lidhje të qetë. Pasi të keni arritur pultin kryesor, tani kënaquni me pjesëmarrjen brenda shorteve të fatit.

Shkarko Linkun

Lini një koment