Shkarko Nutaku Apk për Android [Dyqani i lojërave]

Ju pëlqen gjithmonë të shikoni dhe të luani lojëra të animuara të bazuara në simulime dhe lojëra me role. Megjithatë ju po kërkoni treg për të gjetur një platformë të vetme andrid. Kjo ndihmon në ofrimin e lojërave të ndryshme. Prandaj, duke i fokusuar fansat këtu, ne prezantojmë këtë Nutaku Apk të ri.

Tani instaloni aplikacionin e veçantë brenda smartphone. Do të lejojë adhuruesit e lojërave anime të gjejnë dhe të shijojnë shumë lojëra të ndryshme nën ombrellën e këtij aplikacioni të vetëm. Për më tepër, aplikacionet e lojrave me kusht që përditësohen rregullisht.

Prandaj ju pëlqen gjithmonë të luani lojëra me miqtë. Megjithatë, në pamundësi për të gjetur një burim të vetëm në internet. Atëherë mos u shqetësoni sepse këtu ne kemi sukses në sjelljen e kësaj të re në internet Dyqan lojrash. Për të shkarkuar versionin e përditësuar të Nutaku App ju lutemi klikoni në lidhjen e dhënë më poshtë.

Çfarë është Nutaku Apk

Nutaku Apk është një aplikacion online i lojërave Android i mbështetur nga palët e treta. Aty ku përdoruesit e rastit dhe të regjistruar të androidit mund të përdorin lehtësisht shumë lojëra të animuara falas. Gjithçka që ata kërkojnë këtu është versioni më i fundit i aplikacionit dhe një lidhje e qëndrueshme.

Kur instalojmë dhe eksplorojmë tregun e arritshëm në internet. Ne gjetëm shumë dyqane të ndryshme në internet që pretendojnë se ofrojnë qasje të drejtpërdrejtë në aplikacione të ndryshme lojrash. Megjithatë, shumica e atyre dyqaneve të arritshme mund t'i detyrojnë përdoruesit të lejojnë leje të panevojshme.

Tani lejimi i këtyre lejeve do të rrisë cenueshmërinë e të dhënave. Kështu duke marrë parasysh ndihmën e lojtarit, zhvilluesit sollën këtë aplikacion të ri. Tani instalimi i skedarit të veçantë të aplikacionit do të ofrojë akses të drejtpërdrejtë në shumë lojëra të ndryshme.

Ato përfshijnë kryesisht të lidhura me kamare të shumta. Për më tepër, ato lojëra të arritshme brenda dyqanit janë të arritshme me një opsion klikimi. Prandaj, ju jeni gati të shijoni aplikacionet e lojërave plus të luani dhe më pas instaloni Shkarkimin më të fundit Nutaku.

Detaje të APK-së

EmërNutaku
Versionv1.12.0
Masat10.9 MB
ZhvilluesNutaku
Emri i Paketuesitcom.project.nutaku
ÇmimiFalas
Kërkohet Android5.0 dhe Plus
KategoriaApps - Prodhimtari

Aplikacioni konsiderohet i lirë për t'u shkarkuar dhe nuk kërkon abonim. Përveç kësaj, zhvilluesit implantojnë këtë shtojcë shumëgjuhëshe. Shtojca do t'i lejojë fansat të përkthejnë aplikacionin në gjuhë të ndryshme të shteteve.

Përveç përkthimit të gjuhës, përdoruesit e android mund të modifikojnë gjithashtu operacionet kryesore. Për të modifikuar këto opsione, kërkohet që përdoruesit e android të vizitojnë seksionin e cilësimeve. Nga opsioni i cilësimit, përdoruesit e android mund të aktivizojnë dhe çaktivizojnë lehtësisht funksione të shumta.

Pjesa më e mirë e këtij dyqani është se ofron një menaxher të veçantë shkarkimi. Tani përdorimi i menaxherit të shkarkimit do të ndihmojë në shkarkimin pa probleme të skedarëve Apk. Prandaj, përdoruesi nuk kërkoi kurrë të shqetësohej për aksesin e skedarëve të drejtpërdrejtë Apk.

Deri tani qindra aplikacione të ndryshme lojrash janë publikuar dhe shpërndarë. Dhe ato shpërndahen në kategori perspektive. Është shtuar një filtër kërkimi i personalizuar. Tani filtri i kërkimit ndihmon në gjetjen dhe eksplorimin e shumë lojërave.

Përkujtuesi i njoftimit me shtytje do të ndihmojë në mbajtjen e përdoruesve të përditësuar në lidhje me ngarkimet e ndryshme. Të gjithë skedarët e arritshëm, duke përfshirë burimet, strehohen në serverë të shpejtë. Kështu që ju jeni gati të përfitoni nga ky aplikacion i ri dhe më pas instaloni Nutaku Android.

Karakteristikat kryesore të Apk

 • Skedari i aplikacionit të lojërave është falas për t'u shkarkuar.
 • Regjistrimi është i detyrueshëm.
 • Nuk kërkohet pajtim.
 • Për regjistrim, kërkohen disa informacione bazë.
 • Pasi regjistrimi të ketë përfunduar, tani hyr në panelin kryesor.
 • Këtu brenda faqes kryesore janë të aksesueshme shumë kategori të ndryshme.
 • Ato përfshijnë lojëra, biblioteka, përditësime dhe ngjarje.
 • Seksioni i lojërave do të ofrojë qasje të drejtpërdrejtë në lojëra të arritshme.
 • Seksioni i Bibliotekës do të shfaqë vetëm përmbajtjen e shkarkuar.
 • Seksioni i përditësimeve mund të shfaqë lojërat e instaluara.
 • Dhe ngjarjet ofrojnë qasje të drejtpërdrejtë në turne dhe seanca të ndryshme.
 • Asnjë reklamë e palës së tretë nuk lejohet.
 • Për të hyrë në lojëra, kërkohet një lidhje e qetë.
 • Përdoren kategori të pasura.
 • Filtri i personalizuar i kërkimit ndihmon në eksplorimin e skedarëve të shumtë APK.
 • Kujtesa e njoftimit mund të ndihmojë në mbajtjen e përdoruesve të përditësuar.
 • Ndërfaqja e App Store u mbajt e thjeshtë dhe miqësore.

Fotografi të Lojë

Si të shkarkoni Nutaku Apk

Atje shumë faqe interneti pretendojnë se ofrojnë skedarë të ngjashëm Apk falas. Por në realitet, ato faqe interneti po ofrojnë skedarë të rremë dhe të korruptuar. Pra, çfarë duhet të bëjnë përdoruesit e android në një situatë të tillë kur nuk janë në gjendje të gjejnë një burim të vetëm autentik?

Prandaj ju jeni të hutuar dhe në kërkim të burimit alternativ më të mirë duhet të vizitoni faqen tonë të internetit. Sepse këtu në faqen tonë të internetit ne ofrojmë vetëm skedarë autentikë. Për t'u siguruar që përdoruesit do të argëtohen me produktin e duhur. Ne kemi instaluar tashmë Nutaku Game Apk brenda disa pajisjeve dhe e kemi gjetur të sigurt.

A është e sigurt të instaloni APK

Skedari i aplikimit që po paraqesim dhe mbështesim këtu është thjesht origjinal. Dhe janë zhvilluar kryesisht lojtarë të përqendruar në android. Duke marrë parasysh sigurinë e përdoruesve të Android, këtu e kemi instaluar tashmë brenda disa pajisjeve dhe e kemi gjetur të qetë për t'u instaluar dhe përdorur.

Deri tani ne kemi publikuar tashmë shumë aplikacione të tjera të ngjashme të dyqaneve Android. Për të instaluar dhe eksploruar ato dyqane të lojrave përkatëse, ju lutemi ndiqni lidhjet e dhëna. Cilat jane GVNVH18 Vegla Apk Joyark Cloud Gaming Apk.

përfundim

Gjithmonë ju pëlqen të luani lojëra të ndryshme anime. Përfshirë lojëra simuluese dhe me role brenda telefonave inteligjentë Android. Megjithatë, në pamundësi për të gjetur një platformë të vetme që ndihmon në aksesin në aplikacionet e lojërave. Duke u fokusuar, këtu ne paraqesim Nutaku Apk të ri. Është falas për t'u shkarkuar dhe nuk kërkon abonim.

Shkarko Linkun

Lini një koment