Shkarko Okestream Apk 2022 Për Android [Futbolli i drejtpërdrejtë]

A ju pëlqen të luani Futboll dhe për shkak të orarit të ngarkuar, tani nuk mund ta luani lojën. Nëse po, atëherë mos u shqetëso sepse sot janë përsëri me aplikacionin e ri Okestream. E cila do t'u sigurojë tifozëve të futbollit ndeshje të drejtpërdrejta të drejtpërdrejta të turneut të Futbollit, duke përfshirë kohën e programit të tyre paraprak.

Siç kemi përmendur më parë në artikujt tonë të mëparshëm. Objektivi kryesor i faqes sonë të internetit është të ofrojë gjëra të reja. E cila jo vetëm që do të sigurojë ndihmë në jetën e përdoruesve, por gjithashtu ofron shërbim ndaj klientit. Kështu që do të ofrojë një përvojë të kënaqshme.

Kur shikojmë kredencialet aktuale, kemi gjetur këtë grafik brenda vështrimit. Do të thotë që tifozët e futbollit po rriten dhe është i vetmi lojë sportiv. E cila luhet dhe shikohet në të gjithë botën do të thotë se nuk kërkon ndonjë reklamë për t'i bërë të ditur njerëzit për popullaritetin e saj.

Ka qenë një kohë kur tifozët duan të kalojnë qindra milje për të parë një ndeshje të vetme. Por tani bota është në një gjendje mbylljeje për shkak të problemit pandemik. Dhe njerëzit nuk mund të udhëtojnë në zona të largëta për shkak të masave parandaluese. Madje nuk lejohet që njerëzit e afërt të futen brenda stadiumit.

Duke fokusuar problemin dhe zhgënjimin e fansave, zhvilluesit e strukturuan këtë të re Aplikacioni IPTV. Ku tifozët e futbollit mund të transmetojnë drejtpërdrejt ndeshjet e turneut falas. Po, nuk kërkon ndonjë abonim premium për transmetimin e ndeshjeve të drejtpërdrejta.

Pra, nëse jeni adhurues i lojës së futbollit dhe nuk jeni në gjendje të vizitoni pranë stadiumit për ndeshje të drejtpërdrejta. Por përsëri, nuk keni mundësi të humbni asnjë moment. Atëherë ju rekomandojmë të instaloni Aplikacionin nga këtu. Cila është falas për të shkarkuar me një tipar të klikimit.

Çfarë është Okestream Apk

Në të vërtetë, është një aplikacion për transmetim video në internet i zhvilluar posaçërisht për transmetuesit e futbollit. Atje shumë platforma të ngjashme ofrojnë transmetim të drejtpërdrejtë me vonesë zero. Atëherë pse dikush duhet ta zgjedhë këtë APK për ndeshje drejtpërdrejt?

Përgjigja është e thjeshtë sepse platforma të tilla që ofrojnë transmetim të drejtpërdrejtë kërkojnë një pajtim premium. Do të thotë pa blerë parapagimin premium nuk është e mundur të transmetosh ndeshje. Por kur bëhet fjalë për këtë aplikacion, ajo është krejtësisht falas për të transmetuar.

Detaje të APK-së

EmërRrjedha më e mirë
Versionv13
Masat5.5 MB
ZhvilluesOKESREAM
Emri i Paketuesitcom.oke.rryma
ÇmimiFalas
Kërkohet Android4.1 dhe Plus
KategoriaApps - Sportiv

Përveç këtyre veçorive të veçanta, zhvilluesit integruan shumë kategori brenda tij. Kategoritë klasifikohen në seksione të ndryshme. Kështu që shikuesit mund të dallojnë lehtë turnet duke lexuar titujt e kategorive.

Për më tepër kur gërmojmë më thellë sesa gjetëm këtë orar në ekranin kryesor. Gjë që do t'i drejtojë përdoruesit në lidhje me ndeshjet e paprovuara dhe kohën e fillimit të tyre. Mos harroni që aplikacioni nuk merr ndonjë transmetim ose nuk është pronë e vetme e tij.

Do të thotë në të shumtën e rasteve që Apk do të marrë video që transmetohet nga faqet e internetit të palëve të treta. Për ta bërë atë më të përgjegjshëm, zhvilluesit shtuan lidhje të shumta transmetimi duke përfshirë serverat brenda. Kështu që shikuesi mund të ndërrojë serverin mbi lojën.

Karakteristikat kryesore të Aplikacionit

  • Shkarkimi i Apk është falas me veçorinë e një klikimi.
  • Nuk kërkon asnjë regjistrim.
  • Gjithashtu nuk mbështet reklama të palëve të treta.
  • Orari i detajuar është i arritshëm për t'u lexuar në faqen kryesore.
  • Edhe opsioni i transmetimit të drejtpërdrejtë është gjithashtu i pranishëm në faqen kryesore.
  • Në menunë anësore, zhvilluesit integruan shumë kategori.
  • Motori i kërkimit paraprak është gjithashtu i integruar.
  • Për sa i përket përdorimit është shumë e thjeshtë.

Fotografi të ekranit

Si të Shkarkoni Aplikacionin

Kur bëhet fjalë për të shkarkuar versionin e azhurnuar të Skedarëve Apk. Atëherë ne sugjerojmë që përdoruesit e celularëve të besojnë në faqen tonë të internetit sepse ndajmë vetëm Aplikacione origjinale dhe autentike. Për të siguruar që përdoruesi të argëtohet me produktin e duhur.

Ne instalojmë të njëjtën skedar në pajisje të ndryshme. Pasi të jemi të sigurt se është i qëndrueshëm dhe funksional për t’u përdorur. Pastaj ne e sigurojmë atë brenda seksionit të shkarkimit. Për të shkarkuar versionin e fundit të Okestream App ju lutemi klikoni në butonin e dhënë të lidhjes së shkarkimit.

Ju gjithashtu mund të dëshironi të shkarkoni

APP Betpawa

Kulan Sport Apk

përfundim

Deri tani ky është aplikacioni më i mirë dhe më i besueshëm ku tifozët e futbollit mund të transmetojnë ndeshje drejtpërdrejt falas. Ndërsa përdorni nëse keni ndonjë problem, mos ngurroni të na kontaktoni. Ne do të kthehemi tek ju sa më shpejt që të marrim kërkesën tuaj në seksionin e kontaktit.

Shkarko Linkun