Shkarko OLA Tv Pro Apk për Android [Përditësuar 2022]

Unë mund të imagjinoj se sa aplikacione televizive janë të nevojshme për njerëzit sepse ato janë burime të spikatura argëtimi në ditët e sotme. Prandaj, unë kam sjellë këtë "OLA Tv Pro Apk" ?? për celularët Android në këtë faqe në internet. 

lusogamer gjithmonë përpiqet të bëjë përshtypje shikuesit e saj duke sjellë aplikacione unike dhe të dobishme. Pra, mund të shkarkoni skedarin më të fundit Apk të aplikacionit nga ky artikull. Në artikullin e sotëm, ju jo vetëm që do të shkarkoni softuerin, por gjithashtu mund të merrni të gjitha informacionet në lidhje me këtë.

Nëse jeni të interesuar Aplikacioni IPTV dhe ju mendoni se është vërtet argëtuese, atëherë mos harroni ta ndani me miqtë tuaj. 

Rreth OLA Tv Pro 

Ola Tv Pro Apk është një platformë që ju ofron mijëra kanale televizive. Kështu që, kështu mund të transmetoni të gjitha shfaqjet tuaja të preferuara televizive, filma, lajme, sporte dhe shumë programe të tjera në telefonët tuaj.

Ky aplikacion bie në kategorinë e transmetimit dhe transmetimit.

Siç e dini që është e pamundur të mbani televizorët tuaj kudo me vete, prandaj, njerëzit preferojnë që smartfonët të transmetojnë. Për shkak se këto lloj pajisjesh janë të lehta për tu bartur dhe shikuar në gjërat tuaja të preferuara. 

Ka më shumë se dhjetë mijë kanale IPTV nga e gjithë bota. Për më tepër, të gjitha shërbimet e tij janë absolutisht falas në dobi dhe nuk ka asnjë tarifë për pajtim ose ndonjë gjë tjetër. Thjesht duhet ta instaloni, ta hapni dhe kaq. 

Ju e dini që për të parë një sasi të tillë të kanaleve ju duhet të merrni lidhje kabllovike ose keni nevojë për TV me pjatë të paguar. Por këtu çështja është e ndryshme pasi mund të përfitoni gjithçka falas me video me cilësi HD. Ndonjëherë mund të keni qenë dëshmitarë që kanalet nga kabllot ose pjatat ofrojnë fotografi me cilësi të ulët.

Prandaj, unë ju rekomandoj që të përdorni telefonat tuaj inteligjentë dhe tabletët si aparate televizivë. Tani, merrni OLA TV Pro Apk për të shkarkuar versionin më të fundit dhe instalojeni atë në telefonat tuaj, pastaj shihni magjinë e këtij aplikacioni.

Ju gjithashtu mund të shkarkoni OLA Tv për fishekzjarre, PC ose laptopë. Por do të duhet të instaloni një emulator në PC ose laptop nëse jeni duke u përpjekur të instaloni skedarin Apk. Sidoqoftë, për Firestick, nuk keni nevojë për skedar të tillë shtesë.

Pra, thjesht merrni skedarin Apk dhe instalojeni atë direkt ndërsa instaloni APK-të e tjera në atë pajisje.

Detaje të APK-së

EmërPro TV OLA
Versionv15.0
Masat11.2 MB
ZhvilluesIPTVDROID
Emri i Paketuesitcom.olaolatv.iptvworld
ÇmimiFalas
Kërkohet Android4.1 dhe deri
KategoriaApps - Argëtim

Si ta instaloni OLA TV Pro Apk?

Unë mendoj se nuk kam nevojë t'ju them se nga mund ta shkarkoni aplikacionin, por unë mund t'ju tregoj për instalimin. Sepse nëse jeni në këtë faqe, atëherë jam i sigurt se si mund ta merrni për Androids tuaj.

Por ndonjëherë njerëzit përballen me çështje në procesin e instalimit. Prandaj, jam përpjekur ta shpjegoj atë proces në një udhëzues hap pas hapi. Prandaj, unë ju rekomandoj që të ndiqni çdo hap një nga një. 

 1. Para së gjithash, shkoni në fund të faqes, pastaj klikoni në atë buton.
 2. Tani, prisni për disa minuta pasi shkarkimi do të përfundojë për disa minuta nëse keni një lidhje interneti të qëndrueshme.
 3. Pastaj kur të keni mbaruar shkoni te opsioni i cilësimeve të telefonave tuaj.
 4. Hapni cilësimet e sigurisë.
 5. Aty do të shihni "ourcesBurime të panjohura", kështu që shënojeni ose aktivizojeni.
 6. Mbyllni atë cilësim dhe kthehuni në ekranin kryesor.
 7. Hapni aplikacionin explorer të skedarëve dhe gjeni atë dosje ku keni shkarkuar Apk.
 8. Kur të merrni atë Apk klikon mbi të ose prekni atë.
 9. Pastaj do të merrni një opsion të "nInstall".
 10. Trokitni / klikoni në atë buton të instalimit dhe prisni për 5 deri në 10 sekonda.
 11. Tani ju keni mbaruar.
 12. Hapni aplikacionin dhe shijoni mijëra filma, shfaqje, seriale dhe programe të tjera të mahnitshme. 

Ju mund të jeni të interesuar të përdorni aplikacionin e mëposhtëm
Mola tv Apk

Key Features 

OLA TV Pro Apk ju paraqet me shumë karakteristika dhe përfitime interesante. Shpresoj se do t'i shijoni në smartphone tuaj. Nëse doni ta përjetoni vetë, kaloni këtë pjesë dhe shkoni direkt te butoni i disponueshëm në fund dhe klikoni mbi të.

Pastaj Apk do të fillojë të ruajë pajisjet tuaja. Sidoqoftë, nëse doni t'i njihni ato karakteristika, atëherë mund t'i shikoni këtu më poshtë.

 • Ka mijëra kanale për të transmetuar drejtpërdrejt.
 • Të gjithë përmbajtjen mund ta merrni në video dhe audio me definicion të lartë.
 • Nuk ka nevojë për asnjë pajtim, regjistrim ose tarifë sepse e gjitha është falas.
 • Ju mund të keni një navigim të përshtatshëm dhe të lehtë për të gjetur gjërat tuaja të dëshiruara shpejt.
 • Ndërfaqja dhe faqosja janë të thjeshta dhe miqësore me përdoruesit, kështu që çdokush mund ta përdorë atë me lehtësi.
 • Aty keni një lojtar të integruar por mund të zgjidhni edhe lojtarë të tjerë. 
 • Kategorizimi i përmbajtjes është i mahnitshëm dhe ju lehtë mund të gjeni atë që dëshironi.
 • Ju jep një mundësi për të gjetur stacionet sipas vendeve të tyre përkatëse. 
 • Shikoni lajme në lidhje me sportet, si dhe ndeshje drejtpërdrejt dhe turne.
 • Nuk përmban reklama kështu që ju mund ta shijoni atë pa ndonjë ndërprerje duke irrituar reklamat pop-up.
 • Nuk ka karakteristika të fshehura të paguara.
 • Ju mund të përfitoni dhe të eksploroni më shumë nga ky aplikacion i vetëm dhe i mahnitshëm.

përfundim 

Kjo kishte të bënte me aplikacionin që po ju ofron të transmetoni kanale televizive drejtpërdrejt në celularët tuaj Android, si dhe Firestick dhe PC ose Laptopë. Siç thashë ju duhet të instaloni një emulator që ekzekuton softuer Android në PC Windows dhe laptopë për të ekzekutuar këtë APK.

Por TV të zgjuar ose Amazon Smart kanë sistemin operativ Android, prandaj mund ta instaloni direkt në ato pajisje. Pra, nëse doni të shkarkoni versionin më të fundit të OLA Tv Pro Apk për Android tuaj, atëherë klikoni në butonin më poshtë.

Lidhje e drejtpërdrejtë e shkarkimit