Shkarko Panorama TV Pro Apk për Android [Përditësim 2022]

Ne jemi përsëri përsëri me këtë aplikacion të ri argëtimi të njohur si Panorama TV Pro. Qëllimi kryesor i ofrimit të këtij aplikacioni të ri ishte sigurimi i një platforme autentike. Nga ku përdoruesit e celularëve mund të transmetojnë me lehtësi Kanalet HD dhe UDH IPTV falas.

Ka qenë një kohë kur njerëzit duan të transmetojnë kanale mbi Dish duke përdorur një marrës. Prandaj, me kalimin e kohës teknologjia satelitore përparon dhe industria e televizionit fillon të kalojë platformën falas në transmetimin në internet. Edhe tani këto kanale janë në dispozicion për t'u transmetuar mbi abonimin premium.

Prandaj, nëse ndonjë person mesatar që dëshiron të transmetojë video, ai / ajo duhet të regjistrohet sesa të blejë pajtimin. Abonimi nuk është një herë, do të thotë që shikuesi duhet të paguajë tarifën çdo muaj. Ose përndryshe lidhja e tij / saj do të shkëputet.

Pra, duke synuar problemin, zhvilluesit e strukturuan këtë të re Aplikacioni IPTV. Aty ku të gjitha kanalet IPTV Falas plus Premium janë të aksesueshme për t'u transmetuar falas. Prandaj, shikuesi nuk ka nevojë të regjistrohet ose të blejë ndonjë abonim.

Për ta bërë atë më të përgjegjshëm, zhvilluesit më tej i ndanë këto katalogë në nënkategori të mëtejshme. Kështu që përdoruesi mund të lokalizojë lehtësisht dhe të gjejë të njëjtat kanale të ngrohta pa humbur kohë. Pjesa më interesante është që ekspertët të integrojnë serverë të nivelit të lartë.

Shumica e kohës transmetuesit regjistrojnë këto ankesa në lidhje me ngecjen. Pasi të kenë këtë lidhje të shpejtë interneti, shikuesit nuk janë në gjendje të përhapin rrjedhën pa probleme. Pastaj duke përqendruar problemin, ekspertët integruan këta serverë me shpejtësi të lartë.

Kështu ekipi mbështetës po planifikon të shtojë më shumë karakteristika të reja brenda tij. Por për shkak të problemit të pandemisë, ngritja e gradimit është në fazën e ndërtimit. Dhe mbase e arritshme për të përdorur azhurnimet hyrëse. Deri atëherë përdoruesit mund të shijojnë kanale të pakufizuara IPTV duke instaluar versionin aktual.

Çfarë është Panorama TV Pro Apk

Në të vërtetë, aplikacioni është një skedar argëtimi Apk. Aty ku numri i pafund i kanaleve televizive argëtuese janë të arritshme për t'u transmetuar në cilësinë HD. Nëse besoni se lidhja juaj e internetit është mjaft e shpejtë për të mbajtur cilësinë UHD 4k.

Se shikuesi mund të përmirësojë cilësinë e figurës nga cilësimi, duke përmirësuar rezolucionin. Jo, nëse mendoni se lidhja juaj mund të mos mbajë rezolucion të lartë, atëherë duhet ta zvogëloni rezolucionin. Përveç kryerjes së të gjitha këtyre funksioneve manualisht.

Detaje të APK-së

EmërPanorama TV Pro
Versionv9.8
Masat8.99 MB
ZhvilluesTVPRO
Emri i PaketuesitTV.pro
ÇmimiFalas
Kërkohet Android4.1 dhe Plus
KategoriaApps - Argëtim

Serverët do t'i bëjnë të gjitha këto funksione automatikisht. Sepse ato janë konfiguruar në mënyrë të tillë që automatikisht të rregullojë cilësinë e figurës duke marrë parasysh shpejtësinë e lidhjes. Përveç të gjitha këtyre karakteristikave fantastike, zhvilluesit shtuan më shumë mundësi mahnitëse brenda.

Të tilla si një gamë më e gjerë e kategorive, motori i kërkimit i integruar me porosi, njoftimi i shtytjes, lista e preferuar e kontrollit, hyrja dhe vendosja e përparimit. Gama më e gjerë e kategorive do t'u lejojë përdoruesve të kontrollojnë të njëjtat kanale të ngrohta. Dhe duke përdorur kategorinë e kërkimit, shikuesi mund të gjejë lehtësisht kanale të ndryshme me një klik të vetëm.

Kujtesa për njoftimin e shtypjes automatikisht do të njoftojë përdoruesin në lidhje me ngarkimet dhe azhurnimet më të fundit. Për më tepër, shënimi i preferuar i listës së përmbajtjes do t'i lejojë shikuesit të krijojë një listë të preferuar. Aty ku do të shfaqet vetëm përmbajtja e pëlqyer.

Karakteristikat kryesore të Aplikacionit

  • Nuk kërkohet regjistrim.
  • Nuk mbështet reklama të palëve të treta.
  • Instalimi i Apk do të ofrojë kanale premium të IPTV të Filmit, Serialeve dhe Sporteve.
  • Për qasje të lehtë, ekspertët integruan motorin e kërkimit të integruar me kategori më të gjera.
  • Kategoritë më të gjera kategorizohen më tej në nën-kategori.
  • Nuk kërkohet pajtim.
  • Ndërfaqja e përdoruesit është miqësore për celularin.

Si të Shkarkoni Aplikacionin

Atje shumë aplikacione që ofrojnë karakteristika të ngjashme falas. Por në realitet, ato platforma janë false dhe jo të besueshme. Çfarë duhet të bëjnë përdoruesit në këtë situatë? Nëse jeni bllokuar në këtë skenar, përdoruesit e celularëve mund të besojnë në faqen tonë të internetit.

Sepse ne ndajmë vetëm skedarë autentikë dhe origjinalë Apk. Për t'u siguruar që përdoruesi do të argëtohet me produktin e duhur. Ne instalojmë të njëjtën skedar në pajisje të ndryshme. Për të shkarkuar versionin më të fundit të Panorama TV Pro App ju lutemi klikoni në lidhjen e dhënë të shkarkimit.

Ju gjithashtu mund të dëshironi të shkarkoni

Dramatikë Apk

TV xhep Mod Apk

përfundim

Nëse jeni duke kërkuar për një platformë ideale nga ku mund të transmetoni Kanalet Live Premium IPTV falas. Atëherë ne u rekomandojmë atyre përdoruesve të instalojnë versionin e azhurnuar të Apk nga këtu. Ndërsa përdorni nëse keni ndonjë problem mos ngurroni të na kontaktoni.