Shkarko Papa's Freezeria Apk Për Android [Lojë Mod]

Tani të jetosh jetën e mrekullueshme të një pronari akulloresh është e mundur me këtë lojë krejt të re Papa's Freezeria. Këtu lojtarët do të kënaqen duke bërë punë brenda një dyqani akulloresh për të ofruar Sunda të ndryshme në lëvizje. Mbani mend që klientët duan të pinë një filxhan me sunda në këto ditë vere.

Loja fillon me këtë dyqan të mrekullueshëm i cili ndodhet në një plazh të mrekullueshëm përballë oqeanit të madh. Ndërsa njerëzit duan të vizitojnë plazhet në sezonin e verës për t'u çlodhur. Megjithatë, ata gjithashtu duan të kenë akullore në formën e Sundaes. Problemi është se ka shumë dyqane të ngjashme që ekzistojnë që ofrojnë ushqime.

Tani lojtarëve u kërkohet të konkurrojnë dhe të ofrojnë akullore të mrekullueshme sipas kërkesës së klientit. Mos harroni, sa më mirë të porositet, aq më shumë bakshish do t'i jepet pronarit. Një bakshish shtesë do të thotë më shumë para. Paratë e fituara do t'i ndihmojnë lojtarët të zhbllokojnë artikuj të ndryshëm duke përfshirë receta për ta bërë dyqanin plot me të vërteta.

Çfarë është Papa's Freezeria Apk?

Papa's Freezeria Game është një aplikacion i mrekullueshëm lojrash i zhvilluar dhe menaxhuar nga Filipino Studio. Këtu lojtarët do të kenë një përvojë unike në dyqan me mijëra klientë të gatshëm për të shijuar akulloren e mrekullueshme Sundaes. Për më tepër, lojtarët e lojës mund të zgjerojnë shërbimet duke zhbllokuar artikujt.

Loja fillon me këtë person Alberto dhe Penny. Të dy po kërkojnë të hapin një dyqan ku njerëzit do të marrin receta të ndryshme Sundaes në lëvizje. Megjithatë, dyqani është i ri dhe klientët duken të kufizuar. Megjithatë, përmirësimi i vlerësimeve do të ndihmojë në tërheqjen e vëmendjes së klientëve të rinj.

Deri më tani, studioja filipinase ka lëshuar versione të shumta të lojës. Sidoqoftë, këtu ne po ofrojmë versionin më të fundit të aplikacionit të lojrave. Versioni i fundit këtu përfshin përmirësime të shumta kyçe duke përfshirë shtimin e artikujve të fuqishëm. Përmirësimi i artikujve të dyqanit do të ndihmojë në përfundimin e shpejtë të porosive.

Mos harroni vlerësimet më të mira do të thotë se më shumë klientë do të vizitojnë dyqanin. Mundohuni të argëtoni një numër maksimal klientësh dhe këshilla të pafundme. Ne përmendëm më herët se paratë e fituara ndihmojnë në zhbllokimin e artikujve të ndryshëm. Kështu lojtarët e interesuar celularë duhet të instalojnë Papa's Freezeria Download dhe të shijojnë një përvojë unike të lojës. Doomsday Last Survivors Mod Apk Kalaja e fundit Underground Mod Apk janë lojërat e tjera relative për përdoruesit e Android.

Detaje të APK-së

EmërFrizeria e Papa
Versionv1.2.4
Masat35.3 MB
ZhvilluesStudiot Flipline
Emri i Paketuesitair.com.flipline.papasfreezeriatogo
ÇmimiFalas
Kërkohet Android4.0 dhe Plus

Karakteristikat kryesore të lojës

Shumica e lojtarëve të Android e kanë të vështirë këtë lojë për shkak të shumë opsioneve. Sidoqoftë, ne e hulumtuam aplikacionin e lojrave në thellësi dhe e gjetëm të pasur me veçori. Këtu do të rendisim dhe do të diskutojmë në detaje veçoritë kryesore të aksesueshme.

shumë kontrollues

E përmendëm më herët se më shumë se 85 klientë të ndryshëm presin në radhë. Tani lojtarëve u kërkohet të argëtojnë të gjithë këta personalizues në kohë. Thjesht përdorni shumë-kontrolluesit për të kryer operacione të ndryshme në kohë. Tani përdorimi i kontrollorëve do të ndihmojë plotësisht në menaxhimin efikas të dyqanit.

Të gjitha kontrollet e reja

Më parë lojtarët u ankuan për kontrolle të papërgjegjshme. Megjithatë, versioni i fundit përfshin të gjitha kontrollet e reja të cilat janë plotësisht të përgjegjshme ndaj pajisjeve me ekran më të vogël. Përdorimi i mëtejshëm i këtyre kontrolleve ndihmon në arritjen e rezultateve optimale në një periudhë të shkurtër kohe. Përveç kësaj, ndihmon për të marrë rezultate më të mira.

Bleni dhe përmirësoni artikujt

Ky dyqan ka gjithçka për të paraqitur shumë receta të ndryshme. Për shkak të vlerësimeve të mira, gjithnjë e më shumë klientë po i afrohen dyqanit. Tani makina duket e ngadaltë dhe harxhon më shumë kohë për të bërë një recetë. Kështu blini artikujt e nevojshëm që ekzistojnë brenda lojës Papa's Freezeria Android dhe argëtoni lehtësisht mijëra personalizues.

Mblidhni 120 distinktivë të arritjeve

Shumica e lojtarëve të Android besojnë se cili është avantazhi i mbajtjes së kënaqur të personalizuesve. Tani mbajtja e klientëve të kënaqur me arritjen e objektivave do të ofrojë distinktivë. Lojtarët mund të mbledhin 120 simbole unike. Për më tepër, të luash këtë lojë të mrekullueshme nuk kërkon kurrë lidhje interneti.

Fotografi të Lojë

Si të shkarkoni Papa's Freezeria?

Në vend që të hidheni drejtpërdrejt drejt instalimit dhe përdorimit të aplikacioneve të lojërave. Hapi fillestar është shkarkimi dhe për këtë përdoruesit e Android mund t'i besojnë faqes sonë të internetit, sepse këtu në faqen tonë të internetit ne ofrojmë vetëm aplikacione autentike dhe origjinale.

Për të garantuar sigurinë e përdoruesit celular, ne punësuam gjithashtu një ekip ekspertësh. Nëse ekipi nuk është i siguruar për funksionimin e qetë, ne kurrë nuk ofrojmë një aplikacion brenda seksionit të shkarkimit. Për të shkarkuar aplikacionin më të fundit Android, ju lutemi klikoni në lidhjen e shkarkimit direkt.

Pyetjet e bëra më shpesh

A po ofrojmë lojë mod për përdoruesit e Android?

Po, këtu po ofrojmë versionin e modifikuar të aplikacionit të lojërave për përdoruesit e celularëve. Thjesht instaloni lojën dhe shijoni një përvojë unike të lojës.

A mbështet lojërat reklama?

Jo, aplikacioni i lojërave nuk mbështet kurrë reklama.

A është e sigurt të instalosh lojën?

Edhe pse e kemi instaluar tashmë aplikacionin e lojrave brenda shumë telefonave inteligjentë dhe e kemi gjetur atë plotësisht të qëndrueshëm. Megjithatë, ne rekomandojmë instalimin e lojës në rrezikun e tyre.

Përfundim

Përdoruesit e Android që dëshirojnë gjithmonë të hapin një dyqan në një plazh të bukur, por nuk janë në gjendje të plotësojnë dëshirën. Ata tani mund të përmbushin dëshirën e tyre duke instaluar dhe luajtur lojën Papa's Freezeria. Këtu, loja e lojës ofron mundësinë për të përjetuar ndërveprim në kohë reale me një personalizues që merret me Sundaes në lëvizje.

Shkarko Linkun

Lini një koment