Papers Please Download Apk For Android [Lojë]

Keni menduar ndonjëherë të luani rolin e oficerit të emigracionit, ku kontrolloni lëvizjet e njerëzve? Gjithmonë jeni të gatshëm të bëni një punë të caktuar, por nuk jeni në gjendje ta merrni një të tillë. Atëherë tani mund ta realizoni ëndrrën tuaj duke instaluar Papers Please Apk.

Në të vërtetë, loja e lojës përbëhet nga kjo ndërtesë e madhe e ndërtuar veçanërisht për udhëtarët. Tani situata përtej kufijve konsiderohet e paqëndrueshme. Dhe njerëzit përreth vendeve vizitojnë tokën tuaj për biznes.

Megjithatë, shumica e njerëzve që janë të gatshëm të vizitojnë vendin tuaj mund të ofrojnë dokumentacion të rremë. Tani i takon lojtarit sesi ai/ajo arrin të zbulojë dokumentacionin mashtrues. Nëse jeni të emocionuar për të luajtur rolin e inspektorit brenda Lojë RPG më pas shkarkoni Papers Please Game.

Çfarë është Papers Ju lutem Apk

Papers Please Apk konsiderohet një aplikacion lojërash simulimi i bazuar në veprime në internet. Aty ku lojtarët kërkojnë të luajnë rolin e një oficeri të imigracionit. Dhe kontrolloni lëvizjen e emigrantëve, atyre që përpiqen të hyjnë ilegalisht në vend.

Edhe pse procesi i imigrimit konsiderohet një proces mjaft i vështirë dhe i ndërlikuar. Sepse shumica e njerëzve që përpiqen të hyjnë në vend mund të përmbajnë dokumentacion të paligjshëm. Madje disa njerëz harrojnë të sjellin letrat e nevojshme me vete.

Pra, në një situatë të tillë, njerëzit mund të përjetojnë probleme të mëdha në kalimin e tavolinës së imigracionit. Pra, tani oficeri ka fuqinë nëse ai/ajo dëshiron të lejojë personin që të hyjë në vend. Për ta bërë më të lehtë procesin e skanimit dhe zbulimit.

Zhvilluesit implantojnë këta skanerë të ndryshëm të avancuar të drejtpërdrejtë. Tani duke përdorur teknologjinë e caktuar, inspektori mund të lejojë të eksplorojë dhe zbulojë lehtësisht informacionin e rremë. Kështu që ju keni aftësinë dhe jeni gati për të menaxhuar lëvizjet dhe më pas instaloni Papers Please Download.

Detaje të APK-së

EmërLetrat Ju lutemi
Versionv1.4.1
Masat36.0 MB
Zhvillues3909
Emri i Paketuesitcom.llc3909.papersplease
ÇmimiFalas
Kërkohet Android5.0 dhe Plus
KategoriaLojra - Simulim

Në realitet, loja duket tërheqëse dhe miqësore. Kur luajmë lojën dhe eksplorojmë veçoritë e arritshme. Pastaj u gjet një lojë interesante dhe e pasur me karakteristika. Përfshirë një panel kontrolli të cilësimeve të drejtpërdrejta.

Tani qasja në seksionin e cilësimeve do t'i lejojë lojtarët të modifikojnë operacionet bazë. Edhe menaxhoni kërkesat për fokusimin e lojës. Seksioni i cilësimeve ofron veçoritë e Grafikës, Vëllimit dhe opsioneve të tjera.

Ka shumë mënyra të ndryshme që janë të arritshme brenda. Çdo mënyrë do të sigurojë përvojë të ndryshme brenda lojës. Mos harroni se rezultati i historisë varet tërësisht nga zgjedhja e lojtarëve. Përveç kësaj, të luash lojën nuk kërkon kurrë lidhje.

Prandaj, mund të luhet thjesht në modalitetin offline. Në disa situata, lojtarët mund të përjetojnë këto aktivitete të ndryshme të dhunshme. Të tilla si gjuajtja ose bombardimi ndaj rojeve të sigurisë. Kështu që situata ndonjëherë mund të dalë jashtë kontrollit.

Edhe pse protokolli i sigurisë është gjithmonë aty për të shpëtuar stafin dhe për të ofruar siguri të pastër. Megjithatë duket e pamundur të kontrollosh çdo skenar. Kështu që ju mund të kontrolloni situatën dhe të zbuloni lehtësisht dokumente dhe ID të rreme, atëherë më mirë shkarkoni Papers Please Android.

Karakteristikat kryesore të lojës

 • Aplikacioni i lojërave është falas për t'u shkarkuar.
 • Pa regjistrim.
 • E thjeshtë për t'u instaluar dhe luajtur.
 • Nuk kërkohet pajtim.
 • Instalimi i lojës ofron një skenar të drejtpërdrejtë.
 • Ku lojtarët do të kënaqen duke luajtur rolin e inspektorit.
 • Roli i inspektorit është të kontrollojë dokumentacionin.
 • Dhe miratoi vetëm ata personel që morën dokumente ligjore.
 • Ka njerëz të rastësishëm që mund të vizitojnë sportelin.
 • Disa prej tyre mund të konsiderojnë kartele droge.
 • Dhe disa janë të përfshirë thjesht në biznesin e prostitucionit.
 • Pra, lojtari kërkon të menaxhojë dhe të shmangë marrjen e përfitimeve.
 • Sepse njerëz të tillë konsiderohen të rrezikshëm.
 • Asnjë reklamë e palës së tretë nuk lejohet.
 • Paneli i cilësimeve të personalizuara mund të ndihmojë në modifikimin e operacioneve.
 • Ndërfaqja e lojës u mbajt e thjeshtë.
 • Mund të luhet në modalitetin offline.

Fotografi të Lojë

Si të shkarkoni letra ju lutemi Apk

Aplikacioni i lojrave konsiderohet i paarritshëm atje, duke përfshirë Play Store. Pra, çfarë duhet të bëjnë lojtarët Android në një situatë të tillë? Në një skenar të tillë kur lojtarët e androidit nuk janë në gjendje të përdorin skedarin e drejtpërdrejtë Apk këtu.

Duhet të vizitoni faqen tonë të internetit dhe të shkarkoni versionin më të fundit të aplikacionit të lojrave. Për të siguruar sigurinë e lojtarit, ne e kemi instaluar tashmë brenda disa pajisjeve. Nëse jeni të gatshëm të shkarkoni versionin më të fundit të lojës, atëherë shkarkoni nga këtu me një opsion klikimi.

A është e sigurt të instaloni APK

Aplikacioni i lojërave që po prezantojmë dhe ofrojmë brenda seksionit të shkarkimit. Është në pronësi të pastër dhe të menaxhuar nga një kompani e palës së tretë. Prandaj, ne kurrë nuk zotërojmë të drejtat e drejtpërdrejta të autorit. Megjithatë ne e instaluam lojën dhe nuk gjetëm asnjë problem serioz brenda.

Shumë lojëra të tjera të lidhura me simulimet publikohen dhe shpërndahen. Për të instaluar dhe eksploruar ato lojëra alternative, ju lutemi ndiqni lidhjet e dhëna. Ato janë të Çlirimi Apk Warnet Life Apk.

përfundim

Nëse keni talent dhe aftësi për të menaxhuar dokumentacionin e personit. Edhe të identifikojë lehtësisht dokumentacionin mashtrues dhe të paligjshëm. Atëherë ju konsideroheni perfekt për të luajtur rolin e Inspektorit të Emigracionit. Kështu që ju jeni gati, më pas instaloni Papers Please Apk me një opsion klikim.

Shkarko Linkun

Lini një koment