Pinch Apk Download për Android [Game Chatting]

Të luash lojëra në internet si Minecraft, Brawl Stars dhe Roblox etj konsiderohen të mahnitshme. Sidoqoftë, ato platforma të lojrave nuk mbështesin kurrë opsionin e bisedës në internet. Pra, duke fokusuar ndihmën e lojtarëve, ekspertët janë kthyer me Pinch Apk.

Në thelb, aplikacioni është një platformë ofruese e komunikimit në internet. Kjo i ndihmon lojtarët të krijojnë festa gjatë lojës. Dhe shijoni bisedën audio live falas pa asnjë abonim ose tarifë pagimi.

Gjithçka që ata kërkojnë këtu është versioni më i fundit i Aplikacioni i bisedës. I cili shkarkohet falas dhe nuk kërkon abonim. Për më tepër, përdoruesit mund të shijojnë shërbimet pro me një klik të vetëm. Nëse jeni të gatshëm të jeni pjesë e kësaj platforme të re, atëherë shkarkoni Pinch App.

Çfarë është Pinch Apk

Pinch Apk është një aplikacion i bazuar në komunikim në internet i strukturuar që fokuson lojtarët Android. Arsyeja e ofrimit të këtij aplikacioni alternativ të bisedës është të sigurojë një rrugë të sigurt. Kjo i ndihmon adhuruesit e lojës të ndërtojnë një festë të mirë pa lënë lojërat.

Edhe pse lojërat dinamike të fundit dhe të lançuara së fundmi e mbështesin këtë opsion të bisedës live. Ofroni edhe një opsion thirrje audio për lojtarët. Për të krijuar një parti të sigurt në internet pa u rrëmbyer nga hakerat kriminelë.

Në fakt, ky koncept i bisedës audio e bën përvojën e lojës unike dhe më të frytshme. Përveç kësaj, lojtarët gjithashtu mund të ndërtojnë strategjinë më të mirë ndërsa luajnë me miqtë. Sidoqoftë, kjo veçori e bisedës audio mungon brenda lojërave të ndryshme.

Siç e përmendëm më herët, këto lojëra të njohura përfshijnë Brawl Star, Minecraft dhe Roblox etj. Megjithatë, lojtarët po kërkojnë një burim alternativ. Dhe duke marrë parasysh ndihmën, këtu ne jemi të suksesshëm në ofrimin e Pinch Android.

Detaje të APK-së

Emërnjë çikë
Versionv1.21.0
Masat77 MB
ZhvilluesGamerLink Inc.
Emri i Paketuesitgg.rallychat.rally.lojtar.voice.chat
ÇmimiFalas
Kërkohet Android5.0 dhe Plus
KategoriaApps - Komunikim

Tani duke integruar aplikacionin e komunikimit brenda smartphone android. Mund t'i ndihmojë lojtarët në kryerjen e telefonatave audio të pafundme falas pa asnjë abonim. Edhe pse regjistrimi është i detyrueshëm për fillestarët.

Sepse regjistrimi në platformë mund t'i ndihmojë fansat në gjenerimin e një ID unike. Tani dërgimi i ID-së midis miqve do të ndihmojë në gjurmimin e llogarive. Për më tepër, ndihmon gjithashtu në krijimin e një liste grupi me miq të shumtë që duan të bisedojnë.

Në fakt, ne nuk jemi në gjendje të gjejmë ndonjë veçori të ndryshimit të zërit brenda. Por zhvilluesit po planifikojnë të shtojnë këtë opsion të ri në përditësimet e ardhshme. Kështu që ju pëlqen të bëni shaka me miqtë dhe të gjeneroni zërat e vajzave, atëherë më mirë shkarkoni Girls Voice Changer Apk.

Në fakt, ekspertët e mbajnë mend aplikacionin me emrin Girls Voice Changer. Mbani mend se rikujtuesi i njoftimeve shtytëse do të ndihmojë në njoftimet shtytëse për miqtë. Pasi mbyllja e tyre të futet në internet dhe të bëhet e disponueshme për të biseduar.

Nëse po planifikoni të krijoni një festë në orët e ardhshme ose në të ardhmen. Më pas lojtarët e lojës ofruan mundësinë për të nisur një festë paraprakisht për të caktuar kohën. Nëse jeni të gatshëm të përfitoni nga kjo mundësi bisede, atëherë instaloni Pinch Download.

Karakteristikat kryesore të Apk

 • Skedari Apk është falas për tu shkarkuar.
 • Pa regjistrim.
 • Asnjë pajtim.
 • E thjeshtë për t’u përdorur dhe instaluar.
 • Mund të kërkojë lidhje interneti.
 • Pa lidhje, është e pamundur të krijohet një parti.
 • Mund të ekzekutohet në modalitetin e sfondit.
 • Asnjë reklamë nuk lejohet.
 • Ndërfaqja e aplikacionit u mbajt e thjeshtë.
 • Përdoren serverë të shpejtë.
 • Për të pritur të dhënat e përdoruesit dhe skedarët e aplikacionit.
 • Aplikacioni është i pajtueshëm me lojëra të shumta.
 • Ato përfshijnë Minecraft, Roblox dhe Brawl Star etj.
 • Serverët e përgjegjshëm do t'i japin të dhënat shpejt.

Fotografi të ekranit

Si të shkarkoni Pinch Apk

Më parë aplikacioni ishte i disponueshëm për qasje nga Play Store. Megjithatë, tani ajo nuk është më e arritshme atje dhe është hequr për arsye të pasigurta. Sidoqoftë, adhuruesit e lojërave janë ende në kërkim të një burimi alternativ për të hyrë në skedarin Apk.

Megjithatë, ata nuk janë në gjendje të gjejnë një burim të sigurt për të shkarkuar. Atëherë çfarë duhet të bëjnë përdoruesit e android në një situatë të tillë kur nuk janë në gjendje të hyjnë në skedarin e drejtpërdrejtë Apk. Këtyre përdoruesve të androidit rekomandohet të vizitojnë faqen tonë të internetit dhe të shkarkojnë Pinch GG falas.

A është e sigurt të instaloni APK

Aplikacioni që po paraqesim këtu është thjesht origjinal. Përveç kësaj, ne e instaluam aplikacionin në pajisje të shumta. Pas instalimit të aplikacionit e gjetëm të qetë dhe të sigurt për t'u përdorur. Megjithatë, ne kurrë nuk zotërojmë të drejtat e drejtpërdrejta të autorit, kështu që instaloni dhe përdorni ato në rrezikun tuaj.

Ka shumë aplikacione të tjera të bisedës që publikohen dhe ndahen. Për të eksploruar ato aplikacione alternative, ju lutemi ndiqni lidhjet e dhëna. Cilat jane Zenly Apk Apk i aplikacionit Moya.

përfundim

Nëse keni mbaruar duke luajtur lojëra të tilla të njohura në internet për shkak të mungesës së opsionit të bisedës audio. Atëherë mos u shqetësoni sepse këtu kemi sjellë këtë aplikacion alternativ. Tani instalimi i Pinch Apk nuk do të ndihmojë në krijimin e një lidhjeje, por gjithashtu do të ndihmojë në heqjen e shumë palëve në të njëjtën kohë.

Shkarko Linkun

Lini një koment