Shkarko Rlaxx TV Apk për Android [Filma + Seri]

Në ditët e sotme, përmbajtjet argëtuese, duke përfshirë Lëvizjet dhe Seritë, konsiderohen si më të shikuarat dhe më të kërkuarat. Sepse shumica e platformave të arritshme në internet janë premium dhe kërkojnë një abonim. Prandaj, duke marrë parasysh aksesueshmërinë falas dhe të lehtë, ne sollëm Rlaxx TV.

Integrimi i versionit më të fundit të skedarit të aplikacionit brenda smartphone android do t'i lejojë përdoruesit e android. Për të transmetuar pa limit filma, seriale dhe shfaqje televizive falas. Pa aplikuar për regjistrim ose pa blerë asnjë abonim.

E vetmja gjë që kërkohet për të hyrë në përmbajtje premium është versioni më i fundit i Aplikacioni i filmit. Kjo është e arritshme për të hyrë nga këtu në faqen tonë të internetit me një opsion klik. Thjesht prekni butonin e lidhjes së shkarkimit dhe shijoni video të pafundme.

Çfarë është Rlaxx TV Apk

Aplikacioni Rlaxx TV është një burim i përsosur në internet për transmetimin dhe shkarkimin e videove të tilla si filma falas. Përveç shikimit të emisioneve televizive drejtpërdrejt, aplikacioni ofron edhe këtë mundësi të shkëlqyer. Për të shkarkuar video dhe për t'i parë ato në modalitetin offline.

Edhe pse ne nuk jemi në gjendje të dëshmojmë ndonjë menaxher të drejtpërdrejtë të shkarkimit brenda aplikacionit. Megjithatë, ekspertët pretendojnë se ofrojnë këtë opsion brenda platformës. Megjithatë, kur përpiqemi të eksplorojmë atje platforma të arritshme. Pastaj i gjetëm ato faqe interneti të njohura dhe të frytshme.

Por qasja në ato platforma premium duke përfshirë IPTV kërkon licencë premium. Pa blerë një licencë është e pamundur të qasesh në ato platforma. Kur vlerësojmë llogaritjen dhe përpiqemi të vlerësojmë koston, kemi gjetur se mund të kalojë qindra.

Kjo është e shtrenjtë dhe e papërballueshme për tifozët mesatarë. Prandaj, duke marrë parasysh aksesin e lehtë dhe falas, zhvilluesit e strukturuan këtë aplikacion të ri. Kështu që ju jeni të gatshëm të integroheni dhe të shijoni përmbajtje pro dhe më pas të instaloni skedarin Apk.

Detaje të APK-së

EmërTV Rlaxx
Versionv3.4.0
Masat4.7 MB
ZhvilluesTV rlaxx
Emri i Paketuesitcom.rlaxxtv.tvapp.atv
ÇmimiFree
Kërkohet Android5.0 dhe Plus
KategoriaApps - Argëtim

Kur eksplorojmë thellë skedarin e aplikacionit, atëherë gjetëm shumë veçori të ndryshme kryesore brenda. Këto opsione kryesore përfshijnë Kategoritë e pasura, Faqen fillestare të personalizuar, Filtrin e Kërkimit, Panelin e Detajuar, Përkujtuesin e Njoftimeve Push dhe Serverët e Shpejtë.

Shumicën e kohës, përdoruesit e android-it shmangin instalimin e aplikacioneve të tilla për shkak të problemit të transmetimit të ngadaltë dhe buferimit. Megjithëse arsyeja për të mos instaluar aplikacione të tilla duket racionale. Por duke marrë parasysh ndihmën e përdoruesit, zhvilluesit implantojnë këta serverë të shpejtë.

Të dy skedarët e aplikacionit duke përfshirë videot janë të pritura në këta serverë të shpejtë. Për shkak të shtimit të këtyre veçorive pro, tani është përmirësuar edhe përvoja e përdoruesit. Dhe ne mund të garantojmë që shikuesve do t'ju pëlqejë transmetimi pa vonesa falas.

Gjatë qasjes në përmbajtjen e aplikacionit, gjetëm një problem brenda. Ky problem janë reklamat e palëve të treta gjatë shikimit të përmbajtjes. Edhe pse ekspertët pretendojnë se këto reklama janë pengesë nga vendosja e pultit. Edhe përmirësimi i nivelit të llogarisë mund të ndihmojë gjithashtu në çaktivizimin e reklamave.

Prandaj skedari i aplikacionit që ne ofrojmë këtu është thjesht i sigurt për t'u instaluar dhe shkarkuar. Edhe përdoruesit e Android mund të shijojnë falas përmbajtje premium falas. Nëse jeni të interesuar të përdorni filma dhe seriale premium falas, atëherë instaloni Rlaxx TV Download.

Karakteristikat kryesore të Apk

  • Falas për të shkarkuar skedarin e aplikacionit.
  • Instalimi i aplikacionit ofron argëtim të pafund.
  • Kjo përfshin si Filmat ashtu edhe Serialet.
  • Shfaqjet televizive janë gjithashtu të prezantueshme për transmetim.
  • IPTV-të nuk janë të arritshme.
  • Lehtë për t'u integruar.
  • E thjeshtë për t’u përdorur.
  • Ai mbështet reklama të palëve të treta.
  • Kategoritë e pasura do të pasqyrojnë përmbajtjen e bazuar në kamare.
  • Ndërfaqja e aplikacionit është e thjeshtë dhe miqësore me celularin.

Fotografi të ekranit

Si të shkarkoni Rlaxx TV Android

Aktualisht, skedari i aplikacionit është i aksesueshëm nga Play Store. Edhe përdoruesit e Android mund të shkarkojnë lehtësisht skedarin Apk. Por shumë fansa nuk janë në gjendje të aksesojnë skedarët origjinalë për shkak të problemit të kufizimit të vendit.

Pra, duke marrë parasysh aksesin e drejtpërdrejtë në skedarin Apk pa asnjë leje. Ne e ofrojmë gjithashtu këtu brenda seksionit të shkarkimit për shikuesit. Prandaj ju pëlqen transmetimi i pakufizuar i argëtimit duhet të shkarkoni dhe instaloni versionin më të fundit të aplikacionit.

A është e sigurt të instaloni APK

Skedari i aplikacionit që ne mbështesim këtu është thjesht origjinal dhe i sigurt për t'u instaluar. Edhe përpara se ta ofrojmë brenda seksionit të shkarkimit, ne instalojmë Apk-në mbi telefona inteligjentë të ndryshëm android. Pasi të jemi të sigurt për funksionimin e qetë, atëherë e ofrojmë atë brenda seksionit të shkarkimit.

Shumë skedarë të ndryshëm aplikacionesh të lidhura me argëtimin mund të aksesohen nga këtu. Për të eksploruar ato aplikacione të ngjashme android, ju lutemi ndiqni URL-në. Cilat jane Cinepolis Apk Batanga Apk.

përfundim

Mos harroni se platforma që po ndajmë këtu është thjesht origjinale dhe ofron qasje falas në videot premium. Pra, ju jeni duke kërkuar për një platformë origjinale dhe falas online. Më pas ju rekomandojmë të shkarkoni dhe instaloni Rlaxx TV Apk.

Shkarko Linkun

Lini një koment