Shkarkimi i aplikacionit Samsung Smart Camera Apk për Android [2022 i fundit]

Ne po sjellim një nga më elegant dhe unike android Aplikim i zgjuar për të gjitha pajisjet android por veçanërisht për pajisjet Samsung.

La Photo Editor për të cilën po flasim është (Samsung Smart Camera App). Ai nuk është vetëm i pajtueshëm me pajisjet Samsung, por është gjithashtu shumë i dobishëm dhe i pajtueshëm me të tjera android pajisjet.

Sidoqoftë, është e nevojshme të përmendet këtu se ekzistojnë disa pajisje Android në të cilat nuk funksionon kjo Aplikacion.

Në Kamera Smart Samsung App, atje janë gati tre aplikacione që janë të integruara innë një aplikacion të vetëm dhe mund t'ju ofrojë mjetet e Auto Share, Mobile Link Shikoni Finder vetëm në një prekje të vetme.

Rreth Aplikacionit Smart Camera Samsung

Aplikacioni Smart Camera Samsung ju kursen kohën tuaj dhe kjo ju bën përpjekje të padobishme, prandaj, është një aplikim shumë i përshtatshëm android. Shtë falas për të shkarkuar dhe përdorur përdoruesit mund ta marrin Aplikacionin nga faqja jonë e internetit shumë lehtë.

Kjo aplikacion përdoret në të vërtetë për t'u lidhur me Kamerën që prodhohet vetëm nga Samsung dhe ato kamera duhet të prodhohen në vitin 2013 ose më vonë, kështu që nuk do të funksionojë në kamerat më të vjetra Samsung të cilat janë prodhuar para vitit 2013.

Detaje të APK-së

EmërAplikacioni Smart Camera i Samsung
Versionvxnumx_xnumx
Masat21.67 MB
ZhvilluesSamsung Electronics Co, Ltd
Emri i Paketuesitcom.samsungimaging.lidhës menaxher
ÇmimiFalas
Ri barabartë android4.2 dhe deri
KategoriaApps - Fotografi

Këto Kamera Samsung në vijim mund të lidhen vetëm përmes Aplikacionit të Kamerave Smart në Samsung, në androide të tilla si DV150F, ST150F, WB200F, WB250F, WB30F, WB800F, WB350F, NX300, NX300M, NX30, NX mini, Galaxy Kamera, zoom Galaxy S4 dhe Galaxy NX.

Provoni edhe këto Aplikacione
Shkarkues AIO

Për më tepër, Aplikacioni mund të përdoret vetëm në smartphone dhe tableta Android që kanë një rezolucion fotografish të WVGA.

Këto pajisje Android të mëposhtme janë të pajtueshme për aplikacionin si Android OS HONEYCOMB 3.0 / 3.1 / 3.2, ICE CREAM SANDWICH 4.0, JELLY BEAN 4.1 / 4.2 / 4.3, KitKat 4.4, LOLLIPOP 5.0 / 5.1, MARSHMALLOW 6.0 dhe NOUGAT 7.0.

Prandaj, përveç këtyre pajisjeve ose kamerave nuk do të funksionojë, kështu që nëse i keni të gjitha ato gjëra të rëndësishme, atëherë mund të shkarkoni dhe përdorni aplikacionin.

Si të përdorni aparatin fotografik inteligjent Samsung (Aplikacioni)

 1. Shkarkoni Aplikacionin e fundit të Kamerave Smart Samsung Apk nga faqja jonë e internetit.
 2. Instaloni aplikacionin në pajisjen tuaj të dëshiruar Android.
 3. Pasi të keni mbaruar me instalimin, shkoni te "Cilësimet"??.
 4. Pastaj shkoni te "WiFi"?? opsion.
 5. Pastaj klikoni/trokisni në "Avancuar"?? opsion.
 6. Pastaj hiqni shenjën në "Kalimi automatik midis rrjeteve WiFi dhe pajisjeve celulare"?? nëse tashmë është i pazgjedhur, atëherë është në rregull lëreni këtë hap nëse është shënuar si i zgjedhur, atëherë sigurohuni që të hiqni shënimin e kontrollit.
 7. Ndërsa bëni "Hapin 6"?? sigurohuni që ai opsion të ndryshojë nga pajisja në pajisje, si p.sh. ju do t'i gjeni këto opsione në vend të "Ndërrimit automatik të rrjetit"?? ose "Kontrollo për shërbimin e internetit"?? ai ndryshon për shkak të versionit të OS dhe operatorit të telekomit.
 8. Pastaj hapni Kamerën tuaj dhe përdorni atë sipas udhëzimeve të shfaqura në ekran.
 9. Mos harroni udhëzimet e mësipërme janë vetëm për newbies, kështu që nëse jeni ekspert dhe e dini se si të përdorni, atëherë është në rregull, prandaj shkarkoni dhe instaloni aplikacionin nga faqja jonë e internetit.

Kërkesat për Aplikacionin Smart Camera Samsung

 • Do t'ju kërkojë lejen e përdorimit të Magazinimit, kështu që do të ketë nevojë për hapësirë ​​të madhe në ruajtjen e pajisjes tuaj, kështu që sigurohuni që pajisja juaj të ketë hapësirë ​​të mjaftueshme.
 • Ndërsa përdorni Viewfinder në distancë me Gear360 do të përdorë telefonin tuaj për të kontrolluar një telefonatë në hyrje.
 • do të kërkojë hyrjen e vendndodhjes në mënyrë që të merrni vendndodhjen e saktë, veçanërisht në Gear360.

Përfundim

Nëse dëshironi këtë aplikacion të jashtëzakonshëm, atëherë mund të shkarkoni versionin e fundit të Samsung Smart Camera Apk nga faqja jonë e internetit më poshtë, ne kemi siguruar lidhjen e shkarkimit kur të klikoni / trokitni lehtë mbi atë lidhje, ajo do të fillojë të shkarkohet.

Sidoqoftë, sigurohuni që pajisja juaj të jetë e pajtueshme dhe të ketë ruajtje të mjaftueshme për të instaluar aplikacionin. Nuk ka nevojë për qasje në rrënjë dhe mund të përdorni gjithashtu aplikacionin në Androids të rrënjosur dhe jo me rrënjë.

Lidhje e drejtpërdrejtë e shkarkimit

Lini një koment