Shkarko Sooka Live Apk për Android [Filma+IPTV]

Kryesisht ne kurrë nuk merremi me ofrimin e shërbimeve premium online në lidhje me argëtimin. Por ajo që ne po ofrojmë këtu janë burimet më të mira të arritshme në internet që mund të ofrojnë qasje të drejtpërdrejtë në shumë argëtime. Prandaj, duke u fokusuar në kërkesë, ne paraqesim Sooka Live.

Në realitet, aplikacioni konsiderohet platforma më e mirë e arritshme në internet. Kjo jo vetëm që ndihmon në ofrimin e filmave dhe serialeve më të fundit. Por aplikacioni gjithashtu ofron akses të drejtpërdrejtë në kanalet IPTV Live në internet me një opsion klikim.

Nëse jeni duke kërkuar për një ligj të ngjashëm Aplikacioni i filmit që ofron shumë operacione nën një ombrellë. Duhet të vizitoni faqen tonë të internetit dhe të shkarkoni versionin më të fundit të Sooka Android nga këtu. Dhe shijoni aksesin në përmbajtje të pakufizuar argëtuese në internet.

Çfarë është Sooka Live Apk

Sooka Live ka numëruar platformat më të mira argëtuese të arritshme në internet. Aty ku përdoruesit e android mund të qasen me lehtësi në shumë filma, seriale dhe shfaqje televizive në çast. Për më tepër, përdoruesit mund të shijojnë edhe shikimin e kanaleve IPTV në internet.

Kërkesa për platforma të ngjashme në internet është rritur në mënyrë drastike që nga goditja e pandemisë. Ku tifozët nuk janë në gjendje të ndjekin ndeshjet live të ekipit të tyre të preferuar. Përveç kësaj, atyre u ndalohet të vizitojnë stadiumet për shkak të sigurisë së jetës.

Edhe njerëzve u pëlqen të shikojnë programet e tyre të preferuara televizive në internet. Kur ata ishin të bllokuar brenda shtëpive të tyre në kohë të vështira. Ata që nuk kanë mundësi të paguajnë abonim premium online për shkak të çmimeve të shtrenjta.

Mund të fillojë të kërkojë për burimet më të mira alternative më të lira. Aty ku çmimet konsiderohen më të ulëta dhe ofrojnë akses falas në Filmat plus Kanalet IPTV. Prandaj, duke e përqendruar kërkesën, këtu ne paraqesim këtë Apk të ri Sooka.

Detaje të APK-së

EmërSooka Live
Versionv22.08.04 (11)
Masat45 MB
ZhvilluesAstro Malaysia Holdings Berhad
Emri i Paketuesitcom.astro.sott
ÇmimiFalas
Kërkohet Android7.0 dhe Plus
KategoriaApps - Argëtim

Kjo konsiderohet e lirë për t'u aksesuar në internet dhe nuk kërkon regjistrim. Ata që janë të kënaqur me shërbimet falas, tashmë mund të gëzojnë shërbimet premium duke u bërë anëtarë VIP. Pjesa më e mirë për t'u bërë anëtar VIP është se heq të gjitha kufizimet.

Për më tepër, ai gjithashtu ofron qasje të drejtpërdrejtë në të gjithë Filmat premium dhe Kanalet IPTV. Prandaj, përdoruesve nuk u kërkohet kurrë të shqetësohen për aksesin në ngjarjet e drejtpërdrejta. Sepse këtu zhvilluesit implantojnë këto lista të shumta kanalesh.

Prandaj, të gjitha kanalet e ofruara do të ofrojnë transmetim të drejtpërdrejtë të ngjarjeve të ndryshme. Përveç ofrimit të transmetimit të drejtpërdrejtë dhe Filmave. Shikuesit gjithashtu mund të shijojnë shikimin e shfaqjeve televizive në internet. Tani ata kurrë nuk kërkojnë të shqetësohen për të humbur asnjë moment.

Thjesht hyni në pultin kryesor dhe aksesoni lehtësisht videon e regjistruar në internet. Mos harroni se kanalet dhe përmbajtja e videos shpërndahen në kategori të pasura. Prandaj kategoria do t'u ofrojë përdoruesve vetëm përmbajtje të bazuar në kamare.

Për më tepër, qasja në seksionin e Profilit do të ofrojë opsione të ndryshme pro. Kjo u mundëson përdoruesve të monitorojnë historitë e transaksioneve. Për më tepër ndihmon në modifikimin e veçorive kryesore. Prandaj nuk mund të përballoni të humbisni shfaqjen ose ndeshjen tuaj të preferuar televizive dhe më pas instaloni Sooka Download.

Karakteristikat kryesore të Apk

 • Pa pagesë për të shkarkuar Apk.
 • Instalimi i aplikacionit siguron qasje në përmbajtjen premium.
 • Ato përfshijnë si filmat ashtu edhe seritë.
 • Kanalet IPTV janë gjithashtu të përfshira.
 • Ato ndihmojnë në shikimin e ngjarjeve sportive të drejtpërdrejta.
 • Ngjarjet sportive përfshijnë Futboll, NBA dhe më shumë.
 • Shfaqjet televizive janë të përfshira gjithashtu.
 • Filtri i personalizuar i kërkimit është shtuar.
 • Kjo ndihmon në gjetjen e përmbajtjes në çast.
 • Asnjë reklamë e palës së tretë nuk lejohet.
 • Qasja në pult është falas.
 • Por heqja e kufizimeve kërkon një tarifë më të lirë.
 • Kanalet dhe përmbajtja do të përditësohen me kohë.
 • Opsioni i regjistrimit mbahet fakultativ.
 • Nuk kërkohet pajtim paraprak.
 • E gjithë përmbajtja është pritur mbi serverë të shpejtë.
 • Serverët do të përgjigjen shpejt.
 • Për të parë përmbajtjen kërkohet një lidhje e qëndrueshme.
 • Ndërfaqja e aplikacionit u mbajt e thjeshtë.

Fotografi të ekranit

Si të shkarkoni aplikacionin Sooka Live

Para se të hidhemi në një përfundim dhe të fillojmë të diskutojmë instalimin dhe përdorimin e aplikacionit. Hapi fillestar është shkarkimi dhe për këtë përdoruesit android mund të besojnë në faqen tonë të internetit. Sepse këtu në faqen tonë të internetit ne ofrojmë vetëm skedarë autentikë.

Edhe pse versioni i fundit i aplikacionit është i arritshëm për t'u aksesuar nga Play Store. Megjithatë, për shkak të disa çështjeve kryesore, shumë përdorues të androidit nuk janë në gjendje të përdorin skedarët e drejtpërdrejtë Apk. Pra, në një situatë të tillë, ju lutemi vizitoni faqen tonë të internetit dhe shkarkoni versionin më të fundit të aplikacionit falas.

Ne kemi ndarë tashmë shumë aplikacione të ndryshme argëtimi në faqet tona të internetit. Ato do t'ju ndihmojnë të shijoni kohën e lirë duke parë filma dhe kanale televizive të preferuara. Për t'i eksploruar ato, ju lutemi instaloni skedarët e dhënë Apk. Cilat jane 94iTV Apk DZ Play Apk.

përfundim

Nëse e konsideroni veten një adhurues të madh të ndeshjeve sportive. Madje, gjithashtu pëlqen të transmetojë filmat dhe serialet më të fundit në internet. Megjithatë, në pamundësi për të gjetur një platformë autentike dhe falas. Atëherë ata përdorues të androidit duhet të shkarkojnë Sooka Live TV dhe të shijojnë shikimin e videove dhe kanaleve më të fundit.

Pyetjet e bëra më shpesh
 1. A ia vlen të instaloni Apk?

  Po, ky aplikacion është i denjë për t'u instaluar brenda smartphone android. Tani instalimi i këtij aplikacioni të vetëm do t'u mundësojë përdoruesve të androidit të shijojnë kanale të pafundme argëtimi dhe IPTV.

 2. Aplikacioni është i lirë për t'u përdorur?

  Në fakt, skedari i aplikacionit është i arritshëm për t'u aksesuar dhe instaluar falas. Sidoqoftë, për të hequr të gjitha kufizimet, përdoruesit e android duhet të blejnë një licencë premium.

 3. A është i sigurt instalimi i Apk?

  Edhe pse ne kurrë nuk ofrojmë asnjë garanci. Por ajo që ne përjetojmë pas instalimit të aplikacionit është se ai kurrë nuk kërkon ndonjë abonim. Madje asnjëherë mos i detyroni përdoruesit të lejojnë leje të panevojshme.

Shkarko Linkun

Lini një koment