Subway Surfers Do Naag Apk Shkarko për Android [Lojë lojë]

Ne besojmë se përdoruesit e Android janë tashmë të njohur me lojën popullore të quajtur Subway Surfers. Kjo lojë ka arritur një rekord prej 1 miliard shkarkimesh. Tani përdoruesit e androidit janë përsëri të befasuar duke ofruar një version të sapo modifikuar me emrin Subway Surfers Do Naag Apk.

Në thelb, versioni i lojës që po ofrojmë këtu është thjesht i rikodifikuar dhe lëshuar në treg. Gameplay kalon rreth këtij personazhi të ri të grave që është i famshëm dhe mjaft i popullarizuar në mesin e fansave. Këtu diskutojmë detajet duke përfshirë veçoritë kryesore.

Ndërsa zhvilluesit përpiqen të bëjnë më të mirën për të ruajtur lojën herë pas here. Dhe ofroni një përvojë unike në formën e personazheve të rinj dhe tabelave që rri pezull. Kështu që ju jeni gati të mësoni për këtë të re Mod Gameplay më pas shkarkoni lojën Subway Surfers Do Naag.

Çfarë është Subway Surfers Do Naag Apk

Subway Surfers Do Naag Apk është një aplikacion në internet i lojërave Android i bazuar në arkadë. Megjithëse versioni zyrtar i aplikacionit të lojërave konsiderohet i arritshëm për t'u aksesuar nga Play Store. Megjithatë, fansave iu ofrohet kjo surprizë e madhe duke ofruar një edicion të ri.

Kur shikojmë prapa në histori dhe eksplorojmë të dhënat e arritshme. Më pas e gjeti Subway ndër lojërat më të shkarkuara brenda Store. Edhe loja është e suksesshme në arritjen e disa çmimeve të mëdha pasi kapërceu objektivin e shkarkimit 1 miliard.

Prandaj kjo lojë konsiderohet ndër shumë pak. Ata janë të suksesshëm në leximin e shifrës miliardë. Në fakt, zhvilluesit përpiqen të bëjnë më të mirën për të ofruar veçori unike brenda. Përfshirë personazhe të rinj dhe hoverboard fluturues.

Megjithëse këto shtesa kryesore janë të arritshme brenda lojës. Sidoqoftë, ky personazh i ri femër shtohet brenda versionit të ri të modifikuar të lojës. Personazhi duket magjepsës dhe tërheqës. Nëse jeni gjithashtu të gatshëm të eksploroni karakterin, atëherë instaloni Subway Surfers Do Naag Download.

Detaje të APK-së

EmërSurfers në metro Do Naag
Versionv1.99.0
Masat86 MB
Zhvillueskilogram
Emri i Paketuesit com.kilo.subwaysurf
ÇmimiFalas
Kërkohet Android5.0 dhe Plus
KategoriaLojra - Lojra

Procesi i instalimit dhe luajtjes duket i ngjashëm dhe i thjeshtë. Së pari, lojtarëve u kërkohet të shkarkojnë versionin më të fundit të skedarit Apk. Kjo është e arritshme për t'u aksesuar nga këtu me opsionin e shkarkimit me një klik.

Pasi të përfundojë instalimi i lojës, tani nisni lojën dhe filloni të luani lojën. Mos harroni të gjitha veçoritë dhe opsionet e arritshme konsiderohen të njëjta. Megjithatë, i vetmi ndryshim që lojtarët mund të përjetojnë këtu është disponueshmëria e karaktereve.

Edhe zhvilluesit i implantojnë këto dërrasa shtesë që rri pezull brenda. Për shkak të shtimit të këtyre tabelave, tani lojtarët e android mund të shijojnë lëvizjen e shpejtë pa asnjë ndërprerje. Përveç kësaj, lojtarët mund të shijojnë gjithashtu një shans shtesë nëse bordi shkatërrohet.

Pika plus për të luajtur lojën është se mund të luhet si në modalitetin online ashtu edhe jashtë linje. Ata që janë duke luajtur lojën në modalitetin online mund të kenë mundësi shtesë për të fituar shpërblime. Jo, ju jeni të gatshëm ta luani atë në modalitetin offline, mund ta bëni edhe këtë.

Mos harroni për të hyrë në lojën nuk kërkon abonim ose regjistrim. Edhe mbledhja e çelësave do t'i ndihmojë lojtarët të përfitojnë falas nga rigjallërimi. Pra, jeni të interesuar dhe gati për të luajtur lojën me miqtë, më pas shkarkoni Subway Surfers Do Naag Android.

Karakteristikat kryesore të Apk

 • Aplikacioni i lojërave është falas për t'u shkarkuar.
 • Pa regjistrim.
 • Asnjë pajtim.
 • Lehtë për t'u luajtur dhe instaluar.
 • Integrimi i lojës siguron qasje të drejtpërdrejtë në platformën kryesore.
 • Ku lojtarët mund të shijojnë aksesin e shumë veçorive të ndryshme pro.
 • Ato përfshijnë Personazhet dhe Bordet Hovering.
 • Monedhat e arta luajnë një rol kyç.
 • Sepse ato monedha mund të ndihmojnë në zhbllokimin e mijëra artikujve pro.
 • Përfshirë Skins dhe Heroes.
 • Ai mbështet reklama të palëve të treta.
 • Por do të shfaqet në ekran rrallë.
 • Loja mund të luhet në modalitetin online dhe offline.
 • Ndërfaqja e lojës u mbajt e thjeshtë.

Fotografi të Lojë

Si të shkarkoni Subway Surfers Do Naag Apk

Në vend që të hidheni drejtpërdrejt drejt instalimit dhe përdorimit të aplikacionit të lojrave. Hapi fillestar është shkarkimi dhe për këtë përdoruesit android mund të besojnë në faqen tonë të internetit. Sepse këtu në faqen tonë të internetit ne ofrojmë vetëm skedarë autentikë.

Për t'u siguruar që lojtarët do të argëtohen me produktin e duhur. Ne punësuam një ekip ekspertësh të përbërë nga profesionistë të ndryshëm. Përveç nëse ekipi është i sigurt për funksionimin e qetë. Ne kurrë nuk kemi Apk direkt brenda seksionit të shkarkimit.

A është e sigurt të instaloni APK

Aplikacioni i lojrave që po prezantojmë këtu është thjesht funksional brenda të gjithë telefonave inteligjentë. Madje ne e kemi instaluar tashmë brenda pajisje të shumta përpara se ta ofrojmë brenda seksionit të shkarkimit. Për të shkarkuar versionin e përditësuar të Apk, ju lutemi klikoni në lidhjen e dhënë më poshtë.

Ka mijëra aplikacione të tjera të ngjashme të lojërave të shpërndara në faqen tonë të internetit. Nëse jeni të interesuar dhe të gatshëm të luani ato lojëra alternative më të mira, ju lutemi ndiqni lidhjet. Ato përfshijnë Surfers Metro Dubai Mod Apk Surfers Metro Mexico Apk.

përfundim

Prandaj ju pëlqen të luani lojëra të tilla të lehta me miqtë. Dhe në kërkim të burimit alternativ më të mirë për të shkarkuar versionin operativ të kësaj loje të modifikuar rishtazi. Atëherë ne rekomandojmë që ne të vizitojmë faqen tonë të internetit për të shkarkuar falas Subway Surfers Do Naag Apk më të fundit.

Shkarko Linkun

Lini një koment