Tower of Fantasy Apk Shkarko për Android [Lojë e re]

Të luash dhe të përjetosh lojëra RPG konsiderohet një përvojë unike. Dhe duke u fokusuar në kërkesën e tifozëve, zhvilluesit janë të suksesshëm në ofrimin e një aplikacioni të ri lojrash të quajtur Tower of Fantasy Apk. I gjithë loja kalon rreth kësaj bote të re.

Brenda lojës, përfshihen këto veçori dhe opsione të reja. Përfshirë personazhe unikë dhe një studio live. Studio e personalizueshme Live lejon lojtarët të modifikojnë karakteret. Dhe shijoni ndërtimin e personazheve më të mirë anime me një pamje unike.

Ka shumë opsione të reja të përfshira brenda lojës. Dhe këtu brenda këtij rishikimi të detajuar, ne do t'i shpjegojmë ato veçori thellësisht me funksionet kryesore. Prandaj ju jeni gati të regjistroheni në këtë të re Lojë RPG më pas shkarkoni lojën Tower of Fantasy.

Çfarë është Kulla e Fantazisë Apk

Tower of Fantasy Apk përfshihet ndër lojërat më të mira të luajtjes me role të arritshme në internet. Këtu, brenda lojës, ekspertët ofruan këtë botë të madhe futuriste Sci-Fic. Ku e gjithë reflektimet dhe përvoja konsiderohen unike.

Kur instalojmë dhe luajmë, atëherë gjejmë këtë histori interesante brenda. Ku njerëzimi po e përjeton këtë problem të madh në menaxhimin e burimeve. Toka konsiderohet jo më e realizueshme dhe burimet po bien në mënyrë drastike.

Për shkak të kësaj rënie të madhe të burimeve, njerëzit fillojnë të kërkojnë për një botë alternative. Aty ku ata mund të menaxhojnë me lehtësi burimet dhe të shijojnë një jetë të pasur. Njerëzit janë të suksesshëm në gjetjen e këtij planeti të ri të quajtur Aida.

Aida duket se ka një lidhje të drejtpërdrejtë me kometën Mara. Për të kapur kometën Mara, bota e huaj mbështet energji unike të quajtur Omnium. Prandaj, ju jeni gati të eksploroni një botë të re të zakonshme të pasur me burime, instaloni Tower of Fantasy Download.

Detaje të APK-së

Emërkulla e fantazisë
Versionv1.0.0
Masat950 MB
ZhvilluesNiveli i pafund
Emri i Paketuesitcom.levelinfinite.hotta.gp
ÇmimiFalas
Kërkohet Android7.0 dhe Plus
KategoriaLojra - Roli Playing

Këtu bota e huaj tashmë e ka përjetuar këtë shpërthim të madh për shkak të një mosbalancimi të energjive. Edhe Kulla Omnium përdoret për të kapur kometën Mara. Ai prodhon rregullisht këtë rrezatim të fuqishëm të njohur si Rrezatim Omnium.

Rrezatimi është aq i fuqishëm sa që tashmë e ka shkatërruar një herë këtë planet të ri. Tani njerëzit duhej të gjenin një zgjidhje të përsosur. Për të kontrolluar rrezatimin dhe për ta bërë botën të realizueshme. Këtu kjo botë e re konsiderohet e hapur dhe më e gjerë.

Për ta bërë lojën më interesante, futen këta personazhe të rinj dhe unikë. Personazhet përfshijnë King, Shiro, Merly dhe Cocoritter. Mos harroni se çdo personazh ka fuqi unike dhe një histori të ndryshme.

Lojtarët mund të ftojnë miq të rinj dhe të krijojnë këtë festë të përsosur. Tani kombinoni dhe ndihmoni njëri-tjetrin në eksplorimin e botës. Këtu lojtarët mund të fillojnë një luftë epike dhe betejë brenda terrenit. Armiqtë konsiderohen atje duke pritur për të përfituar.

Kjo konsiderohet si mundësia më e mirë për të eksploruar një botë të re aliene. Dhe përpiquni të gjeni historinë tuaj unike duke bërë ndryshime të caktuara. Nëse jeni të gatshëm të jeni pjesë e këtij gameplay të ri, atëherë shkarkoni Tower of Fantasy Android.

Karakteristikat kryesore të Apk

 • Aplikacioni i lojërave është falas për t'u shkarkuar.
 • Regjistrimi është i nevojshëm.
 • Nuk kërkohet pajtim.
 • Lehtë për tu instaluar dhe luajtur.
 • Instalimi i lojës ofron një përvojë unike.
 • Ku lojtarët mund të shijojnë duke vizituar një botë futuriste.
 • Bota përbëhet nga rrezatime dhe kulla të fuqishme.
 • Aty janë edhe armiq të ndryshëm.
 • Luftoni kundër atyre armiqve për të fituar botën.
 • Burimet konsiderohen të pafundme.
 • Një botë e gjerë është ende për t'u eksploruar.
 • Përdoren mjaft karaktere.
 • Asnjë reklamë e palës së tretë nuk lejohet.
 • Ofrohet një studio live.
 • Këtu lojtarët mund të modifikojnë lehtësisht karakteret.
 • Modalitete të shumta janë të disponueshme për të zgjedhur.
 • Ndërfaqja e lojës u mbajt dinamike.
 • Kërkohet një lidhje e qëndrueshme.
 • Armët e fuqishme janë atje për të zgjedhur.

Fotografi të Lojë

Si të shkarkoni Tower of Fantasy Apk

Gaming është i sapo krijuar dhe i lëshuar në treg. Megjithatë, ajo konsiderohet në një formular regjistrimi. Prandaj, aplikacioni i lojërave është ende i paarritshëm për t'u aksesuar nga Play Store. Pra, çfarë duhet të bëjnë lojtarët Android në një situatë të tillë?

Prandaj ju keni ngecur, atëherë mos u shqetësoni sepse këtu kemi sjellë këtë version operacional të aplikacionit të lojrave. Edhe ne e instaluam brenda pajisje të shumta, e gjetëm atë funksionale për t'u përdorur. Për të shkarkuar versionin e përditësuar të Tower of Fantasy Global Apk, ju lutemi klikoni në lidhjen e dhënë.

A është e sigurt të instaloni APK

Aplikacioni i lojërave që po paraqesim brenda seksionit të shkarkimit është thjesht origjinal. Edhe përpara se të ofrojmë aplikacionin e lojërave brenda seksionit të shkarkimit, ne e kemi instaluar tashmë brenda disa pajisjeve. Pas instalimit të Tower of Fantasy English Apk, ne e gjetëm atë funksionale për t'u përdorur.

Këtu në faqen tonë të internetit ne tashmë ofrojmë shumë lojëra të tjera të ngjashme RPG për përdoruesit e android. Nëse jeni të interesuar dhe gati për të luajtur lojëra të fuqishme, atëherë ndiqni lidhjet e ofruara. Ato janë të Garena MoonLight Blade Apk Zombie Retreat Apk.

përfundim

Prandaj jeni të lodhur duke luajtur ato lojëra të vjetra tradicionale. Dhe kërkimi për diçka të re dhe futuriste që ofron armë të fuqishme dhe fushëbetejë për të gjetur. Atëherë ne u rekomandojmë lojtarëve Android të instalojnë Tower of Fantasy Apk.

Shkarko Linkun

Lini një koment