Virtual Space Mod Apk Shkarkim falas për Android [2023]

Në ditët e sotme ka një tendencë që njerëzit duan të përdorin shumë llogari në një telefon ose duan të kenë dy aplikacione të ngjashme në një pajisje të vetme. Prandaj, kam gjetur një aplikacion hapësinor paralel i cili njihet si "Virtual Space Mod Apk" për Android. 

Në shumicën e pajisjeve elektronike, nuk ka asnjë mundësi për të ekzekutuar të njëjtin softuer për dy procese të ndryshme në të njëjtën kohë. Për më tepër, është mjaft e pamundur ta bësh këtë sepse ndonjëherë sipas shumicës së aplikacioneve, është kundër rregullave dhe politikave të tyre. 

Sidoqoftë, teknologjia është modernizuar aq shumë dhe tani pothuajse gjithçka është e mundur të bëhet brenda disa minutash. 

Tani mund të merrni një ide se për çfarë lloj aplikacioni po flasim këtu në këtë artikull. Nëse ende nuk e dini se çfarë lloj aplikacioni me hapësirë ​​të dyfishtë është dhe për çfarë qëllimi mund ta përdorni, atëherë lexoni këtë postim.

Sepse jam përpjekur maksimalisht të ilustroj çdo aspekt të këtij aplikacioni me hapësirë ​​të dyfishtë këtu në këtë faqe. Për më tepër, shpresoj se do t'ju ndihmojë të merrni atë që po kërkoni. Megjithatë, mos harroni të ndani këtë artikull informues si dhe Apk me miqtë dhe kolegët tuaj. 

Rreth Virtua Hapësirë ​​Mod

Virtual Space Mod Apk është një mjet ose aplikacion Android që ofron ose krijon hapësirë ​​virtuale dhe të dyfishtë për të pasur lojëra dhe aplikacione të shumta në internet brenda së njëjtës pajisje. Me fjalë të tjera, njihet si klonimi ku përpiqeni të krijoni të njëjtën gjë ose produkt që absolutisht i ngjan origjinalit.

Pra, ai aplikacion me hapësirë ​​të dyfishtë ju jep të njëjtat veçori dhe duket i ngjashëm në çdo aspekt. Kjo është mënyra se si njerëzit përdorin mjete të tilla për të ekzekutuar të njëjtin aplikacion në dy mënyra ose me dy llogari.

Shtë një mjet shumë i dobishëm dhe interesant që mund t'ju ndihmojë të krijoni një klon të Messenger, Facebook, Instagram, Game si PUBG celular etj. Shtë mënyra më e sigurt dhe nuk ndaloheni nga ato mega-platforma.  

Detaje të APK-së

EmërMod Virtual Space
Versionv3.1
Masat31.37 MB
ZhvilluesRinzz Co Ltd
Emri i Paketuesitcom.rinzz.wdf
ÇmimiFalas
Kërkohet Android4.2 e lart
KategoriaApps - Tools

Farë është klonimi? 

Ky term klon përdoret posaçërisht në shkencën mjekësore ose është marrë nga ajo fushë. Në thelb, është një proces i krijimit të të njëjtave ose kopjeve. Pra, për sa i përket skedarit Virtual Space Mod Apk, ai merr të gjitha veçoritë nga një aplikacion dhe krijon një kopje ose identike të atij softueri.

Ndërsa siguron gjithashtu hapësirë ​​shtesë virtuale për ato aplikacione për t'i mbajtur ato veçmas, në mënyrë që pajisja juaj të mos zbulojë.

Pse të përdorim?

Mund të ketë kaq shumë arsye për të cilat mund t’i përdorni. Unë gjithashtu kam siguruar disa aplikacione të ngjashme më parë në këtë faqe interneti, të cilat gjithashtu mund t'i shkarkoni për pajisjet tuaja Android. Por ekziston një ndryshim midis kësaj dhe mjeteve të dhëna më parë.

Në të vërtetë, shumica e atyre mjeteve ju lejojnë të hapni aplikacionet e klonit nga ndërfaqja e tij. Ndërsa në Hapësirën Virtuale ajo krijon të gjithë aplikacionin drejt në telefonin tuaj, kështu që nuk keni nevojë të hapni aplikacionin krijues për të ekzekutuar ato klone. 

Ka shumë lojtarë që e përdorin atë për qëllime të hakerimit të lojërave që pa dyshim është një aktivitet i paligjshëm. Por megjithatë, njerëzit e përdorin atë kryesisht për qëllime hakerimi.

Sidomos, njerëzit e përdorin atë për të ekzekutuar llogari të shumta PUBG Mobile. Më tej, ata e përdorin atë për të hakmarrur PUBG përmes llogarive dhe skripteteve të rreme, në mënyrë që të ruajnë llogaritë e tyre origjinale nga hakimi.

Hapësira virtuale për PUBG

Siç e kam përmendur tashmë, Hapësira Virtuale për PUBG është një nga faktorët më të spikatur për përdorimin e këtij aplikacioni të fuqishëm. Sepse ka dy mënyra kryesore përmes të cilave ata mund të shfrytëzojnë mjetin. Megjithatë, unë i kam përmendur ato dy opsione në paragrafin e mësipërm.

Por këtu dua të bëj të qartë se nuk mund të përdoret për qëllime hakerimi derisa dhe nëse nuk instalojnë aplikacione që funksionojnë si mbështetës. Por ata mund të jenë në gjendje të ekzekutojnë vetëm dy llogari PUBG në të njëjtin telefon.

Pra, për të hakuar lojën, ata kanë nevojë për disa mjete dhe skedarë të tjerë përveç këtij versioni të plotë, si p.sh. lojë Guardian, PUBG Hack Scripts dhe Strange VPN Apk. 

Sidoqoftë, ekziston një alternativë për këtë nëse ky mjet nuk funksionon dhe kjo është Veterani Apk. Pra, përdoret gjithashtu për të krijuar klone dhe mund t’i përdorni gjithashtu.

Fotografi të ekranit

Pamja e modës virtuale e hapësirës
Fotografi e Mod Virtual Space Apk
Pamja e ekranit të Aplikacionit Mod Modular Hapësirë

Key Features

Ka shumë veçori të mahnitshme që skedari Virtual Space Mod Apk u ofron përdoruesve të tij. Por nuk mund t'i njihni ato nëse nuk e provoni vetë në telefonat tuaj.

Prandaj, ju rekomandoj ta përdorni së pari vetë, atëherë vendosni nëse është mirë apo jo. Sidoqoftë, unë e kam përjetuar atë në pajisjet e mia shumë herë dhe kam dalë me këto karakteristika të përmendura. Pra, le të hedhim një vështrim se çfarë do të marrësh nga këtu. 

 • Nuk ka tarifa për përdorimin e tij dhe gjithashtu mund ta shkarkoni falas nga ky artikull.
 • Ajo ka një ndërfaqe të thjeshtë dhe miqësore për përdoruesit, kështu që mund ta përdorni pa ndonjë përvojë.
 • Mund të ekzekutoni llogari të shumta në Instagram, Facebook dhe në faqet e tjera të rrjeteve sociale.
 • Krijoni një program klon sa më shumë që të keni mundësi, por ekziston një kufi për secilën aplikacion.
 • Kjo gjithashtu ju lejon të kollitni PUBG Mobile, Garena Free Fire dhe Fortnite.
 • Ka karakteristika premium për të marrë rezultate maksimale nga ai mjet i mahnitshëm.
 • Ju ofron juve të keni një Avatar Mode ku të keni edhe dy mundësi të modalitetit të qëndrueshëm dhe të shpejtësisë.
 • Aktivizo njoftimet për të marrë njoftime për secilin klon ose aplikacion identik.  
 • Kjo gjithashtu ju lejon të krijoni një shkurtore të shpejtë për çdo softuer të klonuar.
 • Aty ju keni mundësinë që të mundësoni një lokacion të rremë për të drejtuar një proces të ndryshëm, në mënyrë që të mos keni nevojë për ndonjë VPN shtesë.
 • Ekziston një bravë sigurie për ju që t'i mbani të gjitha aplikimet tuaja private dhe të sigurta nga të huajt.
 • Dhe ka shumë më tepër për tu eksploruar në Falas, si dhe në PRO ose VIP Apk. 

Si të Shkarkoni dhe Instaloni APK

Kur bëhet fjalë për shkarkimin e versionit më të fundit të skedarëve Apk. Përdoruesit e Android mund t'i besojnë faqes sonë të internetit, pasi këtu ne ofrojmë vetëm skedarë autentikë dhe origjinalë Apk. Për t'u siguruar që përdoruesit do të argëtohen me skedarin e duhur Apk, ne e instaluam atë brenda pajisjeve të shumta. Pas instalimit të aplikacionit e gjetëm të qetë dhe të qëndrueshëm.

Në faqen tonë të internetit, ne po ofrojmë versionin operativ të skedarit Apk me një opsion trokitjeje. Thjesht klikoni në lidhjen e dhënë të shkarkimit dhe shkarkimi juaj do të fillojë automatikisht. Tani klikoni në skedarin e shkarkuar për të filluar procesin e instalimit.

Mos harroni kurrë të lejoni burime të panjohura nga cilësimet e celularit, për të instaluar me lehtësi skedarë Apk të palëve të treta. Pasi të përfundojë instalimi, tani gjeneroni një numër të pafund klonesh me një mjet të veçantë.

Përfundim 

Mund të përdoret për aktivitete të paligjshme ose joetike, por ne pronarët e kësaj faqe interneti nuk jemi përgjegjës për ato veprime. Por është krijuar posaçërisht për qëllime ligjore dhe është një mjet ligjor, kështu që ju rekomandoj ta përdorni.

Pra, nëse jeni të interesuar të shkarkoni versionin më të fundit të skedarit Virtual Space Mod Apk për Android, atëherë ju lutemi klikoni në butonin e shkarkimit më poshtë.

Fakte
 1. A po ofrojmë hapësirë ​​virtuale 64 bit për përdoruesit e Android?

  Po, këtu ne po ofrojmë 32 dhe 64 bit për përdoruesit e Android me një klik të vetëm.

 2. A është e mundur të shkarkohet Apk nga Google Play Store?

  Jo, versione të tilla të modifikuara të aplikacioneve nuk disponohen për t'u shkarkuar nga Play Store.

 3. A është i sigurt instalimi i Apk?

  Po, versioni që ne ofrojmë është i qëndrueshëm për t'u instaluar. Edhe përdoruesit mund të ekzekutojnë shumë llogari me një prekje.

Lidhje e drejtpërdrejtë e shkarkimit