Shkarko Warnet Life Apk për Android [Lojë 3D]

Pavarësisht nëse jeni fëmijë apo i rritur. Megjithatë, të gjithë gjithmonë ëndërronin të jetonin një jetë të Warnet. Ku njerëzit menaxhojnë një dyqan të pasur me kompjuterë dhe internet. Nëse gjithmonë keni ëndërruar të luani rolin e një profesioni të caktuar, atëherë instaloni Warnet Life.

Këtu, brenda këtij gameplay simulimi, lojtarët u ofruan të jetonin një jetë të Warnet. Kush fillon një biznes nga e para dhe përpiqet të ofrojë shërbime. Edhe pse tregu tashmë është i përmbytur me të njëjtat shërbime.

Megjithatë, lojtarëve të lojës u kërkohet të luajnë me efikasitet dhe t'u ofrojnë një kohë të vështirë konkurrentëve tuaj. Mos harroni se ka shumë mundësi të reja të arritshme. Nëse jeni gati të eksploroni këto mundësi të arritshme, atëherë shkarkoni lojën 3D nga këtu.

Çfarë është Warnet Life Apk

Warnet Life Android konsiderohet një aplikacion i lojërave Android i bazuar në simulime në internet. Aty ku lojtarët ofruan këtë mundësi të madhe. Të luajë rolin e një biznesmeni dhe të gatshëm për të nisur një shtëpi të përsosur teknologjike nga e para.

Më parë kur nuk kishit akses në internet dhe teknologji? Ata kryesisht vizitojnë një rrjet të tillë paralajmërues të mbështetur nga palët e treta. Aty ku ofrohen lehtësira të shumta dhe njerëzit i vizitojnë dhe i fitojnë ato lehtësira pa asnjë vështirësi.

Kur një person përdor burimet, atëherë ai detyrohet të paguajë para në këmbim. Ky konsiderohet një profesion i zgjuar dhe njerëzit gjithmonë admirojnë fillimin e biznesit të tyre. Ku sistemi i rrjetit konsiderohet i avancuar dhe ofron shërbime efikase.

Megjithatë, për të ngritur një strukturë të tillë të avancuar mund të kërkohen mijëra investime. Kjo është e shtrenjtë dhe e papërballueshme për njerëzit mesatarë. Prandaj tani ata mund ta bëjnë ëndrrën e tyre realitet duke shkarkuar këtë të re Lojë RPG.

Detaje të APK-së

EmërWarnet Life
Versionv3.1
Masat132 MB
ZhvilluesStudio Akhir Pekan
Emri i Paketuesitcom.AkhirPekan.WarnetSimulator
ÇmimiFalas
Kërkohet Android5.0 dhe Plus
KategoriaLojra - Simulim

Ku lojtarët u ofruan të luanin rolin e një personi. Ai/ajo vendosi të nisë biznesin nga e para dhe të ofrojë shërbime. Fillimisht, loja ofron një dyqan të madh me pak lehtësi. Tani tifozët kërkojnë të menaxhojnë burimet dhe të mbledhin artikuj të rastësishëm.

Ata artikuj kyç të rastësishëm janë të arritshëm atje. Gjithçka që lojtarët duhet të bëjnë është të vizitojnë ato vende të rastësishme dhe të mbledhin sende të ndryshme. Në disa skenarë, drita mund të ndërpritet ose fëmijët mund të vidhosin sistemet tuaja.

Kështu që lojtarëve u kërkohet që t'i menaxhojnë ato çështje në mënyrë të mirë. Dhe për të shmangur vjedhjen dhe çështje të tjera, ne rekomandojmë lojtarët që të luajnë rrogën me rojen e sigurisë. Edhe elektricisti dhe lehtësuesit e tjerë kyç janë gjithashtu aty.

Megjithatë, për të fituar shërbimet e tyre nevojiteshin para. Dhe paratë mund të fitohen drejtpërdrejt duke luajtur mini-lojëra të ndryshme. Edhe shikimi i reklamave të palëve të treta mund t'i ndihmojë lojtarët të fitojnë para të mira. Pasi të keni fituar para, tani shpenzoni ato për të mbledhur shërbime të ndryshme.

Edhe paratë e fituara mund të përdoren për të blerë artikuj të shumtë. Ato përfshijnë karrigen, kompjuterin, monitorin, tastierat dhe miun etj. Kështu që ju jeni gati të luani rolin e paralajmërimit dhe jeni të gatshëm të fitoni një fitim të mirë dhe më pas instaloni Warnet Life Download.

Karakteristikat kryesore të Apk

 • Skedari i aplikacionit të lojërave është falas për t'u shkarkuar.
 • Janë në dispozicion mijëra mini-lojtarë të ndryshëm.
 • Luajtja e këtyre lojërave do të ndihmojë në fitimin e burimeve.
 • Përfshirë paratë dhe arin.
 • E arta dhe paratë janë të rëndësishme.
 • Sepse me para dhe ari lojtarët mund të blejnë artikuj të shumtë.
 • Ato përfshijnë PC, Monitor, Karrige dhe më shumë.
 • Edhe fitoni shërbimet e palëve të treta.
 • Të tilla si Piktor dhe Elektricist etj.
 • Roja i sigurisë luan një rol kyç brenda.
 • Sepse pajisjet e instaluara këtu janë të shtrenjta.
 • Dhe ka shanse të mëdha për të vjedhur.
 • Roja do t'i menaxhojë ato në përputhje me rrethanat.
 • Nuk kërkohet regjistrim.
 • Asnjë pajtim nuk është i nevojshëm.
 • Për të luajtur lojën kërkon lidhje interneti.
 • Shikimi i reklamave të palëve të treta do të ndihmojë në fitimin e burimeve shtesë.
 • Ndërfaqja e lojës u mbajt miqësore për përdoruesit.

Fotografi të Lojë

Si të shkarkoni lojën Warnet Life

Aktualisht aplikacioni i lojrave është i arritshëm për t'u aksesuar nga Play Store. Sidoqoftë, shumë lojtarë të androidit e përjetojnë këtë problem të madh për të hyrë në skedarin e drejtpërdrejtë Apk. Çështjet kryesore gjatë qasjes në skedarin Apk mund të ndryshojnë nga personi në person.

Por çështja më e zakonshme për problemin e paarritshmërisë është pajtueshmëria me android. Prandaj, përdoruesit e vjetër të smartfonëve Android nuk janë në gjendje të kenë qasje në skedarin e drejtpërdrejtë Apk. Megjithatë këtu ne kemi dhënë Apk brenda seksionit të shkarkimit. Thjesht prekni lidhjen e dhënë dhe shkarkimi juaj do të fillojë automatikisht.

A është e sigurt të instaloni APK

Aplikacioni i lojërave që po prezantojmë është në pronësi të pastër të palëve të treta. Dhe është paraqitur qartë brenda Play Store për lojtarët android. Megjithatë, ne kemi instaluar tashmë Apk-në brenda pajisjeve të shumta. Pas instalimit të lojës, ne e gjetëm të sigurt dhe të sigurt për ta luajtur.

Këtu në faqen tonë të internetit ne kemi ofruar tashmë mijëra lojëra të tjera simuluese. Prandaj, ju jeni të gatshëm të luani ato lojëra të tjera alternative, ju lutemi ndiqni lidhjet e dhëna. Ato janë të Projeto Relo Apk Naruto Family Vacation Apk.

përfundim

Kur një person sheh një jetë Warent. Pastaj ata gjithmonë admirojnë të përjetojnë të njëjtën jetë realisht. Megjithatë, për të filluar një biznes internet kafeje kërkon investime të mëdha. Prandaj ata admirues mund ta bëjnë ëndrrën e tyre realitet duke instaluar Warnet Life dhe të përjetojnë të njëjtat skenarë falas.

Shkarko Linkun

Lini një koment