Shkarko ZeeTok Apk për Android [i ri 2022]

Jeni mërzitur dhe ndiheni të irrituar duke qenë beqar? Nëse po atëherë mos u shqetëso sepse sot kemi sjellë këtë aplikacion të ri të quajtur ZeeTok. Instalimi i versionit të azhurnuar të Apk do t'u mundësojë përdoruesve të celularëve të bisedojnë drejtpërdrejt dhe të takojnë njerëz të rastit.

Në ditët e sotme njerëzit janë bllokuar brenda shtëpive të tyre për shkak të situatës pandemike. Dhe ata nuk kanë ndonjë aktivitet tjetër përveç qëndrimit brenda shtëpive të tyre. Pra, në një situatë të tillë kur nuk mund të dilni jashtë dhe nuk keni ndonjë punë tjetër për të bërë.

Atëherë ky është shansi më i mirë për të bërë miq të rinj dhe për të biseduar me njerëz të rastit. Përveç bisedës me njëri-tjetrin, ekziston edhe një gjë që duam të përmendim këtu. Zakonisht, njerëzit nuk kanë një platformë për të shkëmbyer vlerat e tyre kulturore.

Edhe shumica e përdoruesve të celularëve nuk kanë një platformë për të ndarë njohuritë e tyre me njëri-tjetrin. Prandaj, duke marrë parasysh vlerën dhe shkëmbimin kulturor të njohurive. Zhvilluesit strukturojnë këtë platformë të re në internet ku njerëzit mund të bisedojnë dhe të shkëmbejnë njohuri me njëri-tjetrin.

Përveç këtyre karakteristikave mahnitëse, ekziston një shans i mirë për të fituar para. Po, na keni dëgjuar mirë, tani duke përdorur platformën ka një mundësi më të lartë për të fituar dhurata të shumta. Më vonë këto dhurata janë të konvertueshme në para të vërteta.

Megjithëse procesi është pak i ndërlikuar, por mos u shqetësoni sepse ne do të diskutojmë detajet në thellësi. Mos harroni atje disa platforma të ndryshme të ngjashme janë të arritshme për t'u përdorur. Por shumica e tyre po mbështesin përmbajtjen për të rritur.

Gjë që nuk konsiderohet pozitive në mesin e përdoruesve të celularëve. Kur flasim për këtë platformë të veçantë, ajo konsiderohet e ndaluar për të ndarë përmbajtjen për të rritur. Pra, nëse jeni gati të eksploroni tiparet e fshehura të Aplikacionit, atëherë shkarkojeni atë nga këtu.

Çfarë është ZeeTok Apk

Në thelb, ajo është një platformë online e mediave sociale. Ku përdoruesit e celularëve mund të gjejnë lehtësisht njerëz të rastësishëm të kundërt të seksualitetit për bisedë të drejtpërdrejtë. Prandaj tani, duke përdorur platformën, përdoruesit e smartphone mund të bisedojnë lehtë dhe të fitojnë para pa asnjë abonim.

Procesi i fitimit të parave kërkon një numër të madh të ndjekësve. Do të thotë më shumë ndjekës ka një shans të mirë për të marrë dhurata të shumta. Truku i thjeshtë dhe i lehtë për të fituar vëmendjen e përdoruesve në internet është të ngarkoni përmbajtjen unike që tregon aftësi unike.

Për të hyrë në panelin e kontrollit, përdoruesi duhet të regjistrohet në Aplikacioni i bisedës së pari. Prandaj, pa regjistrim, nuk është e mundur për përdoruesit e celularëve të hyjnë në panelin e kontrollit. Ekzistojnë tre opsione të ndryshme për regjistrimin e përdoruesve celularë.

Detaje të APK-së

EmërZeeTok
Versionv1.2.1
Masat65.23 MB
ZhvilluesZEETOK
Emri i Paketuesitcom.zeetok.videochat
ÇmimiFalas
Kërkohet Android5.0 dhe Plus
KategoriaApps - social

Së pari regjistrohuni në platformë duke përdorur Llogarinë e Facebook, Llogarinë e Google dhe madje identifikohuni si Llogari e Vizitorit. Pasi të bëhet regjistrimi, ai do t'i kërkojë përdoruesit të zgjedhë vendin. Dhe pastaj jep mundësi të drejtpërdrejtë në panelin kryesor.

Nga paneli kryesor, përdoruesi mund të shkojë drejtpërdrejt dhe t'u tregojë aftësive të tij shikuesve. Edhe përdoruesit e regjistruar rishtas mund të shkojnë drejtpërdrejt pa asnjë kufizim. Për transaksione të shumta në internet, zhvilluesit shtuan procese të ndryshme pagese. Nëse jeni të gatshëm të përjetoni, shkarkoni ZeeTok App nga këtu.

Karakteristikat kryesore të Aplikacionit

  • Apk është falas për të shkarkuar me opsionin e shkarkimit me një klikim.
  • Nuk kërkohet asnjë pajtim fillestar për të hyrë në panelin e kontrollit.
  • Por, për të hyrë në llogaritë premium, përdoruesi duhet të blejë një pajtim premium.
  • Platforma më e mirë për të bërë miq të rinj.
  • Edhe fitimi i numrave do ta lartësojë llogarinë e përdoruesit.
  • Asnjë reklamë e palës së tretë nuk lejohet.
  • Kategoria VIP është atje për të shkuar premium.
  • Për regjistrim, përdoruesi mund të përdorë llogarinë e Google ose Facebook.
  • UI i aplikacionit është miqësor për celularin.

Fotografi të ekranit

Si të Shkarkoni Aplikacionin

Sa i përket shkarkimit të versionit më të fundit të skedarëve Apk. Përdoruesit e Android mund të besojnë në faqen tonë të internetit sepse këtu ndajmë vetëm aplikacione të para-instaluara. Pse ne po ofrojmë skedarët apk të instaluar paraprakisht këtu në vend që t'i japim ato?

Ndërsa të gjithë janë të njohur me problemet me të cilat përballen përdoruesit më parë. Edhe njerëzit janë falsifikuar duke ofruar skedarë të rremë dhe të korruptuar Apk. Për të shkarkuar versionin më të fundit të ZeeTok Për Android ju lutemi klikoni në butonin e dhënë për lidhjen e shkarkimit.

Ju gjithashtu mund të dëshironi të shkarkoni

Dashuria Tari Apk

RolePlayer Apk

përfundim

Nëse jeni të mërzitur të mos bëni asgjë dhe nuk mund të dilni jashtë për shkak të çështjes aktuale të pandemisë? Pastaj ju rekomandojmë të shkarkoni dhe instaloni versionin e azhurnuar të ZeeTok Apk nga këtu. Apk është falas për tu shkarkuar dhe fillimisht nuk kërkon pajtim.