Pokemon Lets Go Pikachu Apk преземање на Андроид [најнова верзија]?

Играњето Pokemon Go отсекогаш се сметало за уникатно искуство. Каде што гејмерите ќе уживаат во игра во реално време фаќајќи различни Покемони. Go верзијата на играта беше доста рестриктивна и го фокусираше интересот на гејмерите, овде го поддржуваме Lets Go Pikachu Apk.

Во основа, играта што ја презентираме овде е чисто изменета и не бара претплата. Дури и оваа верзија на играта доби новонадградени функции. Тие чисто не се претставени во претходната верзија на игра.

Иако програмерите веќе вградуваат тони нови надградени функции внатре. Кои се чисто достапни за да се стигнат бесплатно без никаква претплата. Оттука сте заинтересирани за игра и подготвени да играте со пријателите, а потоа преземете Мод игра за слободни.

Што е Pokemon Lets Go Pikachu Apk

Lets Go Pikachu Apk е онлајн апликација за авантуристички игри за играње улоги. Каде што играчите го понудија ова вистинско играчко искуство со напреден AI систем. Тоа им овозможува на гејмерите да се борат и да најдат различни Покемони кои се движат наоколу.

Првичната верзија на Go беше лансирана во 2014 година. Од лансирањето на официјалната игра, пазарот беше шокиран поради големата привлечност што ја покажаа гејмерите. Иако програмерите, исто така, направија одредени модификации на играта навреме.

Сепак, платформата беше неуспешна да привлече поголемо внимание. Затоа фокусирање на важноста и интересот на гејмерот. Програмерите конечно лансираа нова модифицирана верзија со името Pikachu за гејмерите.

Каде што се додаваат нови опции и можности за играчите. Подолу овде ќе разговараме за тие детали плус клучните подобрувања направени во играта. Значи, вие сте заинтересирани и подготвени да ја искористите можноста, а потоа инсталирајте Pokemon Lets Go Pikachu Download.

Детали за АПК

ИмеPokemon Lets Go Pikachu
верзијаv1.0.567
големина325.5 MB
СоздавачСинксинџој
Име на пакетотcom.xinxinjoy.kdyg.aligames
Ценаслободен
Задолжителен Android5.0 и Плус
категоријаигри - авантура

Додека игравме игра со пријателите, најдовме многу различни професионални функции внатре. Тоа вклучува додавање на нови покемони и ликови. Најважниот додаток е надградената графика со ултра FPS за искуство во реално време.

Повеќето играчи го поставуваат ова прашање дали е можно гејмерите да искусат 2 играчи? Во реалноста, програмерите тврдат дека се согласуваат и гејмерите добија можност да го искусат тоа. Ова значи дека опцијата за повеќе играчи е достапна за играње.

Во реалноста, фаќањето на сите покемони внатре Go серии е невозможно. Поради клучните отпори и повеќекратните нивоа на тежина. Меѓутоа, внатре во изменетата верзија на играта, сега играчите можат да ги фатат сите 151 Покемон.

Концептот Pokedex значи комплетирање на индексот каде што гејмерите бараат навремено да ги фатат сите подвижни предмети. Без Bulbasaur до Mewtwo, се смета дека е невозможно да се заврши. Овде сите ставки се препознатливи во секоја игра.

Запомнете, се смета дека е невозможно и губи време ако некој играч размислува да ги пренесе Покемоните. Затоа, пред да започнете да ја играте оваа игра, ве молиме уверете се во изборот. Ако одлучивте да ја играте оваа верзија, тогаш преземете го Pokemon Lets Go Pikachu Android.

Клучни карактеристики на играта

 • Апликацијата за игри е бесплатна за пристап.
 • Лесно е да се инсталира и игра.
 • Не е потребна регистрација.
 • Не е потребна напредна претплата.
 • Рекламите од трети страни се забранети.
 • Тешко кога станува збор за играње.
 • Целосен водич е за помош на играчот.
 • Интерфејсот за игра е различен и привлечен.
 • Повеќе од 151 покемон се достапни за идентификација.
 • Pokedex може да заврши веднаш.
 • Додадени се повеќе различни места и ликови.
 • Уловените Покемони се неповторливи.

Снимките на екранот од играта

Како да преземете Lets Go Pikachu Apk

Оваа мод верзија на игри не е достапна за пристап од Play Store. Дури и официјалните сервери веќе ја изобилуваат апликацијата за игри. Значи, што треба да прават гејмерите во таква ситуација кога не се во можност да пристапат до директни датотеки Apk?

Затоа сте збунети и ги барате најдобрите алтернативни извори за пристап до датотеки? Мора да ја посетите нашата веб-страница и да пристапите до директната датотека Apk. Само допрете го даденото копче за врска за преземање и лесно пристапувајте до датотеките на играта бесплатно.

Дали е безбедно да се инсталира Apk

Оваа изменета верзија на апликацијата за игри е веќе инсталирана на различни паметни телефони. По инсталирањето на играта не најдовме директен проблем внатре. Ако сте заинтересирани за игра, тогаш подобро е оваа мод верзија реално.

Овде, на нашата веб-локација, достапни се различни други модифицирани верзии на апликации за игри. Кои се бесплатни за пристап и пријатни за играње. За да ги истражите тие игри ве молиме следете ги URL-то што се тие Pokemon TCG Live Apk Одг обединете Apk.

Заклучок

Ако барате нешто ново и уникатно, што се разликува од официјалната верзија. Тогаш подобро е да ја преземете и инсталирате најновата верзија на Lets Go Pikachu Apk. Тоа е достапно за бесплатно пристап од овде со опција со еден клик.

Превземи линк

Оставете коментар