Sax Video Player Apk преземање со сите формати за Android [Апликација]

Или користите стар паметен телефон со Android или најнов. Ако имате проблеми со репродукција на видеа поради различни формати на датотеки. Тогаш не грижете се бидејќи еве се вративме со овој неверојатен плеер наречен Sax Video Player All Format Apk.

Всушност, на Уредувач на видео и Player е бесплатен за преземање од нашата веб-локација и не бара претплата или регистрација. Покрај тоа, инсталирањето на апликацијата никогаш нема да бара непотребни дозволи. Што значи дека играчите ќе уживаат во безбеден пренос.

Постапката на инсталација и користење на апликацијата се смета за едноставна. Сепак, земајќи ја предвид помошта на корисникот, овде накратко ќе ги разгледаме сите клучни чекори. Оттука ви се допаѓаат професионалните карактеристики на датотеката со апликација, а потоа преземете ја апликацијата за сите формати на Sax Video Player.

Што е Sax Video Player All Format Apk

Sax Video Player All Format Apk е онлајн плус офлајн видео плеери и уредници развиени од D-Cube Mobile. Целта на структуирањето на апликацијата е да се обезбеди безбеден извор. Тоа им овозможува на корисниците на Android да репродуцираат видео-датотеки во сите формати.

Кога ги истражуваме и прикажуваме достапните информации. Потоа откривме дека технологијата напредува брзо и поради овој силен напредок. Откриени се нови датотеки и формати за непречено и ефикасно управување со видео датотеките.

Иако слични модификации се сметаат за добра иницијатива од експерти. Но, кога станува збор за мобилна компатибилност, повеќето корисници на паметни телефони можеби нема да можат да ги стартуваат тие датотеки. Причината е поради компатибилноста и форматот на датотеката.

Дури и на старите и застарени паметни телефони им недостасува оваа опција за читање датотеки. Значи фокусирање на корисниците на Android и нивната удобност. Програмерите конечно ја донесоа оваа неверојатна мобилна апликација позната како Sax Video Player All Format Android.

Детали за АПК

ИмеСакс видео плеер со сите формати
верзијаv8.2
големина16 MB
СоздавачД-коцка Мобилен
Име на пакетотcom.simplemobiletools.gallery.dcube
Ценаслободен
Задолжителен Android5.0 и Плус
категоријаапликации - Видео плеери и уредници

Која е бесплатна за преземање од нашата веб-локација и не бара претплата. Освен репродукција на видео датотеки, програмерите вградуваат и други професионални функции внатре. Тие вклучуваат аудио репродукција, конвертор, генератори на плејлисти, листа за проверка, прилагоден видео плеер и многу повеќе.

Најголемиот додаток што корисниците ќе го сакаат е вградената опција за пребарување на веб. Освен репродукција на видеата и прелистување онлајн. Дополнително, експертите ја додадоа оваа опција за онлајн продавница. Преку кој фановите можат лесно да преземаат различни датотеки вклучувајќи видеа.

За онлајн пребарување и истражување, можеби ќе биде потребна стабилна интернет конекција. Не, ако сте добри со офлајн пренос, тогаш лесно откријте повеќе видеа и уживајте во непречено проследување. Запомнете дека операцијата никогаш нема да бара претплата или регистрација.

Компатибилните формати што ги поддржува видео плеерот се MP4, MKV, WMV, TS, 3GP, WEBM, AVI, MOV, итн. Покрај тоа, програмерите ја додадоа оваа функција за репродукција 4K внатре. Ова значи дека сега мобилните корисници кои имаат проблем со стриминг 4K видеа.

Може да уживате во нив лесно без никаков отпор или модификација. Само изберете ја видео-датотеката и лесно стримувајте ја во 4K без да откриете проблем со компатибилноста. Затоа, ги сакате сите овие професионални карактеристики и сте подготвени за преземање, потоа пристапете до преземање на сите формати на Sax Video Player.

Клучни карактеристики на Апк

  • Бесплатно за преземање.
  • Без регистрација.
  • Без претплата.
  • Лесен за инсталација.
  • Едноставен за употреба
  • Додадена е сеопфатна контролна табла.
  • Инсталирањето на апликацијата поддржува повеќе видео формати.
  • Тие вклучуваат MP4, MKV, WMV, TS и многу повеќе.
  • Опција за видео плус аудио репродукција.
  • Интерфејсот на апликацијата е едноставен.

Снимките на екранот од апликацијата

Како да преземете сакс видео плеер со сите формати Apk

Во моментов е достапно до датотеката со апликацијата од Play Store. Но, поради некои клучни проблеми, сега е категоризиран во рестриктивен дел. Што значи дека само на подобните паметни телефони им е дозволено директно да пристапуваат до датотеката Apk.

Затоа, со оглед на директниот пристап до датотеките со апликации, им препорачуваме на корисниците на Android да ја посетат нашата веб-страница. Бидејќи овде на нашата платформа нудиме само автентични и оригинални Apk-датотеки. За да го преземете прегледот на апликацијата Sax Video Player, кликнете на дадената врска подолу.

Дали е безбедно да се инсталира Apk

Датотеката со апликации што ја презентираме овде денес е чисто оригинална. Што значи дека е компатибилен со сите паметни телефони со Android. Дури и пред да ја понудиме во делот за преземање, веќе ја инсталиравме апликацијата на различни уреди и не најдовме проблем.

Објавени се многу други датотеки со апликации поврзани со видео плеер и уредници. Кои се добри во однос на употребата и компатибилноста. Затоа, спремни сте да ја искористите можноста, а потоа да ги инсталирате следните апликации. Кои се YTV Player Apk Темпо Пингантин Апк.

Заклучок

Ова е најдобрата шанса за сите корисници на паметни телефони со Android да уживаат во непречено инсталирање на видео стриминг апликација. За да пристапите на Sax Video Player All Format Apk, кликнете на копчето за врска за преземање што е дадено подолу. И уживајте во бескрајното стриминг бесплатно без претплата или регистрација.

Превземи линк

Оставете коментар