Shkarkimi i Apk-së i transmetimit francez të TV për Android [Flims+Seria]

Nëse ju pëlqen të shikoni filma të regjistruar dhe dubluar në frëngjisht. Edhe gjuha juaj frënge është e përsosur për sa i përket të folurit dhe të kuptuarit. Pastaj ju u ulët në vendin e duhur sepse këtu ne prezantojmë këtë aplikacion të ri argëtimi të quajtur French Stream TV Apk.

Në fakt, aplikacioni do t'u mundësojë përdoruesve të androidit të transmetojnë argëtim të pakufizuar. Përfshirë filma dhe seriale falas pa asnjë abonim. Për më tepër, zhvilluesit e vendosin këtë Menaxherë shtesë të Shkarkimit brenda.

Tani ata shikues që janë të gatshëm të transmetojnë Filma në modalitetin jashtë linje. Ata kurrë nuk kërkojnë të marrin ndihmë nga shkarkuesi i palëve të treta. Gjithçka që u nevojitet për të hyrë në panelin kryesor të kontrollit Aplikacioni i filmit dhe kënaquni duke shkarkuar shumë përmbajtje duke përdorur aplikacionin French Stream TV.

Çfarë është Frëngjisht Stream TV Apk

French Stream TV Apk është platforma më e mirë e argëtimit në internet. Atje, përdoruesit e rastit dhe të regjistruar të Android mund të shikojnë lehtësisht shumë Filma dhe Seriale falas. Pa aplikuar për regjistrim ose pa blerë asnjë abonim.

Edhe pse tregu android tashmë është i përmbytur me mijëra platforma të ngjashme të njohura. Ato janë të famshme dhe në trend në internet mes adhuruesve të argëtimit. Megjithatë, qasja në ato burime kërkon një licencë abonimi.

Kostoja e licencës mund të kalojë qindra dollarë. E cila është e shtrenjtë dhe e papërballueshme për përdoruesit mesatarë të celularëve. Megjithatë fansat po kërkojnë burimet më të mira alternative për Netflix dhe Amazon Prime etj. Ku shikuesit mund të shikojnë lehtësisht të njëjtën përmbajtje falas.

Për më tepër, kërkesa për platforma të ngjashme falas në internet është rritur në mënyrë eksponenciale pas goditjes së pandemisë. Aty ku njerëzit janë ngujuar brenda shtëpive të tyre dhe nuk mund të vizitojnë vendet e jashtme. Duke e fokusuar kështu çështjen, ekspertët sollën Filmat Frëngjisht Stream TV Et Série En Français Apk.

Detaje të APK-së

EmërFrëngjisht Stream TV
Versionv1.2
Masat20 MB
ZhvilluesGetPay
Emri i Paketuesitcom.frenchstream.app
ÇmimiFalas
Kërkohet Android4.4 dhe Plus
KategoriaApps - Argëtim

E cila konsiderohet e lirë për t'u aksesuar dhe nuk kërkon abonim. Për ta bërë platformën tërheqëse dhe miqësore, zhvilluesit implantojnë këto veçori të ndryshme pro. Këto janë Kategoritë e pasura, Filtri i Kërkimit të Personalizuar, Kujtesa e Njoftimeve dhe më shumë.

Më tej, shtohen Menaxheri i Shkarkimit, Serverët e Shpejtë, Luajtësi i integruar i videos, nën-Kategoritë dhe Paneli i cilësimeve të personalizuara etj. Kështu që shikuesit nuk do të përjetojnë kurrë kufizime gjatë përdorimit të aplikacionit. Deri më tani janë publikuar shumë video të ndryshme.

Për më tepër, mijëra janë në pozita në pritje. Supozoni nëse një përdorues viziton platformën dhe nuk është në gjendje të gjejë përmbajtjen e dëshiruar. Atëherë ai/ajo mund ta regjistrojë këtë kërkesë dhe kërkesa e dëshiruar do të plotësohet patjetër pa asnjë rezistencë.

Edhe pse një numër i madh shikuesish nuk kishin akses në internet të shpejtë. Për shkak të këtij problemi të paarritshmërisë, shumica e shikuesve mund të përjetojnë këtë problem vonesë dhe pezullimi. Edhe ata ndihen të zhgënjyer pas ca kohësh.

Pra, duke e fokusuar problemin, zhvilluesit implantojnë këta serverë të shpejtë. Për shkak të integrimit të këtyre serverëve të shpejtë, përdoruesit e androidit janë në gjendje të shikojnë filma pa probleme me lidhje të ngadaltë. Prandaj, ju jeni gati të shikoni përmbajtje premium dhe më pas të instaloni Shkarkim TV Transmetues Francez.

Karakteristikat kryesore të Apk

 • Pa regjistrim.
 • Asnjë pajtim.
 • E thjeshtë për t’u përdorur dhe instaluar.
 • Integrimi i aplikacionit siguron qasje të drejtpërdrejtë në përmbajtjen premium.
 • Ato përfshijnë si filmat ashtu edhe seritë.
 • Asnjë IPTV nuk është i arritshëm.
 • Filmat shpërndahen në kategori të pasura.
 • Kategoritë e pasura do të ofrojnë vetëm përmbajtje të bazuara në kamare.
 • Asnjë reklamë e palës së tretë nuk lejohet.
 • Ndërfaqja e aplikacionit u mbajt e thjeshtë.
 • Ky filtër i personalizuar i kërkimit është shtuar.
 • Kjo u mundëson përdoruesve të android të gjejnë përmbajtjen e dëshiruar.
 • Edhe tifozët mund të paraqesin një kërkesë.
 • Pulti i cilësimeve të personalizuara është shtuar.
 • Menaxheri i Shkarkimit do të ndihmojë në transmetimin e përmbajtjes në modalitetin jashtë linje.
 • Përdoren serverë të shpejtë.
 • Janë implantuar kriptime të shumta sigurie.

Fotografi të ekranit

Si të shkarkoni Apk TV Frëngjisht Stream

Nëse përmendëm shkarkimin e versionit më të fundit të skedarit Apk. Përdoruesit e android mund të besojnë në faqen tonë të internetit, sepse këtu në faqen tonë të internetit ne ofrojmë vetëm skedarë autentikë. Për t'u siguruar që përdoruesit e android do të argëtohen me produktin e duhur.

Ne punësuam një ekip ekspertësh të përbërë nga profesionistë të ndryshëm. Nëse ekipi nuk është i sigurt për funksionimin e qetë, ne kurrë nuk ofrojmë Apk brenda seksionit të shkarkimit. Për të shkarkuar versionin e përditësuar të Frëngjisht Streaming Netflix, ju lutemi klikoni në lidhjen e dhënë.

A është e sigurt të instaloni APK

Skedari i aplikacionit që po paraqesim këtu brenda seksionit të shkarkimit. Është thjesht origjinale dhe ofron qasje të drejtpërdrejtë në përmbajtjen premium. Megjithatë, ne kurrë nuk mbajmë të drejtat e drejtpërdrejta të autorit të aplikimit. Nëse ndonjë gjë shkon keq gjatë përdorimit, ne nuk do të mbajmë përgjegjësi.

Janë publikuar shumë aplikacione të tjera të ngjashme argëtuese. Të cilat janë perfekte për të ofruar përmbajtje më të fundit. Nëse dëshironi të eksploroni ato platforma alternative, ju lutemi ndiqni këto lidhje të dhëna. Cilat jane Canchita Nice Pro Apk PandaFlix Apk.

përfundim

Kjo është mundësia më e mirë për përdoruesit e android që të shijojnë filmat dhe seritë më të fundit në gjuhën frënge. Nëse jeni të gatshëm të shijoni filma dhe seriale premium, atëherë instaloni French Stream TV Apk. Dhe shijoni shumë përmbajtje premium me një opsion klikimi.

Shkarko Linkun

Lini një koment