Shkarko Funsta Apk për Android [Përditësuar 2022]

Kështu atje, disa aplikacione të rreme të lidhura me media sociale janë mjaft të famshme në mesin e përdoruesve të android. Kur kalojmë me detajet, atëherë nuk gjetëm asnjë aplikacion për Instagram. Prandaj, duke marrë parasysh shtrirjen në terren, ne sollëm këtë Aplikacion të ri të quajtur Funsta Apk.

Në thelb, është një aplikacion i rremë për biseda i zhvilluar posaçërisht për përdoruesit e celularëve Insta. Në ditët e sotme Instagram është shumë i famshëm në mesin e përdoruesve të celularëve për shkak të përmbajtjes së pasur dhe fytyrave të famshme. Prandaj të gjithë kanë ëndrrën të marrin një ndjekje nga të dashurit që aktualisht janë në kontakt me listën e miqve.

Edhe nganjëherë bëhet shumë intensive kur një person merr zemra dhe përgjigjet mbi komentet ose postimet. Kështu që për ta bërë atë më interesante dhe argëtuese, ekspertët strukturojnë këtë Aplikacion të ri. Përmes së cilës përdoruesit e regjistruar mund të gjenerojnë lehtësisht biseda dhe zemra të rreme.

Pse dikush do të kishte nevojë për një lloj aplikimi të tillë për të mashtruar dikë? Zakonisht, njerëzit befasohen kur fillojnë të marrin përgjigje të mirë nga skajet e tjera. Edhe shprehjet e tyre të fytyrës ia vlen të shikohen në mënyrën se si i shprehin ndjenjat e tyre.

Megjithëse në kohërat e mëparshme ishte e mundur të gjenerohen llogari false në faqet e internetit zyrtare. Por për shkak të politikave të rrepta, tani është e pamundur të gjenerosh një të tillë. Prandaj, tani duke përdorur Funsta App, përdoruesit e celularëve mund të gjenerojnë disa llogari false pa asnjë kufizim.

Për më tepër, ka shumë karakteristika të fshehura gjithashtu të arritshme. Kështu që ne do të diskutojmë ato veçori të fshehura në detaje më poshtë këtu. Pra, nëse doni të bëni shaka ose të bëni befasi, ju sugjerojmë të shkarkoni versionin e azhurnuar të Aplikacionit nga këtu.

Çfarë është Funsta Apk

Siç e kemi shpjeguar më herët se është një aplikacion argëtimi në internet. Përmes të cilave përdoruesit e celularëve mund të gjenerojnë me lehtësi llogari të rreme Insta plus biseda të rreme falas. Do të thotë kjo është mundësia më e mirë për ata që duan të tallen me miqtë e tyre.

Sipas informacionit të mbledhur nga faqja zyrtare në internet, ne gjetëm mjaft karakteristika mahnitëse. I cili përfshin Postimin e Rremë, Bisedën e Rremë, Historitë e Ngarkimit, Panelin e Rregulluar, Grupet e Rremë, Anëtarët e Rremë, Video të Rremë dhe Përgjigjen e Automatizuar etj.

Përveç këtyre veçorive të mahnitshme, ekzistojnë disa tipare paraprake të cilat janë gjithashtu të arritshme. Por për t'i përdorur ato kërkon një version pro të aplikacionit. E cila është e arritshme vetëm për ata që blejnë ose pajtojnë licencën premium.

Detaje të APK-së

EmërFunsta
Versionv3.0.1
Masat7.15 MB
ZhvilluesI rremë
Emri i Paketuesitcom.playfake.instafake.funsta
ÇmimiFalas
Kërkohet Android4.4 dhe Plus
KategoriaApps - Argëtim

Por këtu duke u përqëndruar në kërkesën dhe kërkesat aktuale ne ofrojmë Funsta Mod për përdoruesit e android. Mjetet që instalojnë versionin e modifikuar të Apk do të ofrojnë falas të gjitha tiparet pro. Të cilat janë të arritshme vetëm brenda paketës premium.

Karakteristikat Funsta Pro të cilat nuk janë të arritshme për t'u përdorur brenda versionit falas. Përfshin Bisedë Video të Rregullueshme Drejtpërdrejt dhe Përgjigje Automatike të Advance të personalizuar. Këto dy tipare paraprake nuk janë të arritshme për t'u përdorur brenda versionit falas. Pra, duke marrë parasysh kërkesën e përdoruesit këtu po ofrojmë një version të modifikuar të Apk.

Pra, nëse lexoni për të bërë shaka me shokët ose shoqet e klasës. Pastaj ju sugjerojmë të shkarkoni dhe instaloni versionin e azhurnuar të Aplikacionit nga këtu. Dhe shijoni tiparet pro falas pa blerë asnjë abonim premium.

Karakteristikat kryesore të Aplikacionit

  • Pro Apk është falas për të shkarkuar me opsionin e shkarkimit me një klikim.
  • Instalimi i Aplikacionit do të ofrojë veçori të mëparshme Insta Faking të cilat nuk janë të arritshme brenda versionit zyrtar.
  • Përdorimi i përdoruesit të aplikacionit celular mund të gjenerojë biseda false dhe thirrje telefonike.
  • Edhe ata mund të ngarkojnë statuse dhe histori të rreme.
  • Kështu që shikuesi do të besojë se llogaria është e vërtetë.
  • Biseda false mund të jetë e kontrollueshme nga të dy palët.
  • Emoji i kontrollit të personalizuar paraprakisht.
  • Përgjigje e Automatizuar Advance me të dhëna dhe kohë të personalizuar.
  • E fundit, por jo më pak e rëndësishmja, sistemi Fake Video Call.

Fotografi të ekranit

Si të Shkarkoni Aplikacionin

Kur flasim për shkarkimin e versionit të fundit të skedarëve Apk. Përdoruesit e androidit mund të besojnë në faqen tonë të internetit sepse ne ndajmë vetëm Aplikacione autentike dhe origjinale. Për t'u siguruar që përdoruesi do të argëtohet me produktin e duhur.

Ne instalojmë të njëjtën skedar në pajisje të ndryshme. Dhe siguron vetëm brenda seksionit të shkarkimit kur ekipi ynë i ekspertëve është shumë i sigurt se Apk i instaluar është pa malware dhe operacional për t'u përdorur. Për të shkarkuar versionin më të fundit të Funsta For Android ju lutemi klikoni në lidhjen më poshtë.

Ju gjithashtu mund të dëshironi të shkarkoni

Aplikacioni ZeeTok

Dashuria Tari Apk

përfundim

Mos harroni se aplikacioni është vetëm prodhim duke marrë parasysh faktorin argëtues. Do të thotë përdorim i paligjshëm i Aplikacionit mund të shkaktojë pasoja negative dhe mund të ngarkojë ligjshmërinë. Kështu nëse jeni gati të eksploroni faktorin argëtues dhe të shijoni fytyrat qesharake, shkarkoni Funsta Apk nga këtu.