Shkarko Visual Skin ML Apk për Android [Përditësuar 2022]

Injektorët zakonisht përdoren për të futur shumë Skins të ndryshëm brenda lojës Mobile Legend. Kështu lëkurat e tilla janë të arritshme brenda dyqanit të lojërave, por për shkak të tarifave shtesë, lojtarët përdorën këto injektorë. Prandaj, duke marrë parasysh strukturën e ekspertëve të kërkesës, ky lloj i ri i Aplikacioneve i quajtur Visual Skin ML.

Ka shumë injektorë të tillë që mund të shkarkohen dhe integrohen. Por për shkak të azhurnimeve të parregullta, ato mjete të palëve të treta janë të vjetruara dhe jo funksionale. Edhe për shkak të infiltrimit të jashtëm shumë llogari janë të ndaluara përgjithmonë.

Pra, duke përqendruar problemin dhe kërkesën e përdoruesit, ekspertët strukturojnë këtë lloj të ri të Aplikacionit të fundit. Aty ku të gjitha lëkurat mund të injektohen brenda lojës ML falas pa ndonjë rezistencë. Shumica e fillestarëve nuk janë të njohur me funksionin dhe përdorimin e lëkurave.

Zakonisht, kostumet e jashtme përdoren për t'i dhënë një formë unike karakterit brenda lojërave. Por kur flasim për lojërat e lojës MLBB, ajo ka një lidhje të drejtpërdrejtë me fuqinë e karakterit. Prandaj ata që kanë një koleksion më të madh të kostumeve fitojnë epërsinë brenda lojës.

Megjithëse kostume të tilla janë të arritshme brenda dyqanit të lojërave. Por kur fillestarët plus lojtarët pro shkojnë për të ruajtur dhe përpiqen të integrohen. Loja do t'u kërkojë atyre të blejnë ato kostume që konsumojnë diamante në dispozicion. Dhe kur flasim për kostume, kushton qindra diamante për një artikull individual.

Kështu lojtarët mesatarë nuk mund t'i blejnë ato diamante duke përdorur para të vërteta. Përqendrimi i problemit dhe lojtarët kërkojnë strukturën e ekspertit këtë shtojcë të re të palës së tretë. Përmes së cilës lojtarët mund të injektojnë lehtësisht Skins të pakufizuar falas.

Nëse jeni një dashnor i lojërave ML dhe jeni duke kërkuar për një palë të tretë që bën injeksion. Përmes të cilit mund të injektoni lehtësisht përbërës të ndryshëm brenda lojës pa dëmtuar llogarinë. Atëherë ju rekomandojmë të instaloni MLBB Skin Injector nga këtu.

Çfarë është Visual Skin ML Apk

Për të kuptuar këtë mjet të mahnitshëm injektues, lojtarët e Ml duhet të shkarkojnë së pari versionin e azhurnuar të Apk. Sepse pa instaluar aplikacionin brenda smartphone-it, nuk është e mundur të kuptohet përdorimi dhe funksionimi i mjetit.

Sipas informacionit të mbledhur nga faqja zyrtare e internetit, mjeti nuk ofron kurrë për të injektuar lëkura hakerimi. Do të thotë që lëkurat të cilat mund të injektohen janë funksionale në bazë prove. Prandaj, pasi të skadojë periudha e provës, lojtarët duhet ta blejnë atë në rrugë ligjore.

Ose përndryshe do të tregojë këtë lëkurë me ngjyrë rozë brenda lojës gjatë lojës. Gjë që tregon se koha e provës ka skaduar dhe për të përdorur nevojat e gamerit për të blerë lëkurën. Pas kontrollit dhe përdorimit të mjetit, ne e gjetëm të sigurt dhe të sigurt.

Detaje të APK-së

EmërVisual Skin ML
Versionv2.3
Masat4.99 MB
ZhvilluesApp Chuchu
Emri i Paketuesitcom.chuchu.lëkurë e lirë
ÇmimiFalas
Kërkohet Android4.4 dhe Plus
KategoriaApps - Arsim

Do të thotë zakonisht kur lojtarët e ML përpiqen të injektojnë lëkurat e shumta brenda lojës ML. Llogaritë e tyre plus pajisjet ishin në listën e zezë për shkak të infiltrimit të paligjshëm. Por kur lojtarët përdorën këtë mjet të veçantë injektues, mund të sigurojmë që asnjë llogari nuk do të ndalohet gjatë përdorimit.

Kështu nëse jeni të sigurt në lidhje me përdorimin dhe integrimin e lëkurave të shumta duke përdorur mjetin e palës së tretë. Pastaj shkarkoni versionin e azhurnuar Visual Skin ML App nga këtu. Dhe shijoni veçoritë përfundimtare plus lëkurat falas pa asnjë pajtim ose blerje.

Karakteristikat kryesore të Apk

  • Instalimi i versionit të azhurnuar të Apk do të ofrojë injeksione të shumëfishta.
  • I cili përfshin Hayabusa, Lancelot, guison, Granger, Fanny, Lesley dhe Franco etj.
  • Lëkurat e përmendura janë disa nga elementët kryesorë të arritshëm për t'u injektuar.
  • Për të hyrë në panelin e kontrollit nuk kërkohet regjistrim.
  • Edhe aplikacioni nuk do t'i kërkojë kurrë lojtarit të blejë ndonjë pajtim.
  • Ajo kurrë nuk mbështet reklama të palëve të treta.
  • Aplikacioni është i arritshëm duke përdorur butonin e ndarjes.
  • Ndërfaqja e përdoruesit e aplikacionit është miqësore për celularët.
  • 100% i sigurt dhe i sigurt në përdorim.

Fotografi të ekranit

Si të Shkarkoni Aplikacionin

Atje shumë uebfaqe pretendojnë të ofrojnë skedarë të ngjashëm Apk falas. Por në realitet, ato uebfaqe po ofrojnë Aplikacione false dhe të korruptuara. Pra, çfarë duhet të bëjnë përdoruesit e celularëve në një skenar të tillë kur çdo platformë po ofron skedarë të rremë?

Nëse jeni të bllokuar dhe nuk dini kujt t’i besoni, atëherë ju rekomandojmë të besoni në faqen tonë të internetit. Sepse ne ndajmë vetëm Aplikacione autentike dhe origjinale. Për të shkarkuar versionin e fundit të Visual Skin ML Për Android ju lutemi klikoni në lidhjen e dhënë.

Ju gjithashtu mund të dëshironi të shkarkoni

Injektori i zi Apk

APK falas Diamond ML

përfundim

Prandaj kjo është shansi më i mirë për të injektuar Lëkura të pakufizuara duke përdorur mënyrën e sigurt. Aty ku shanset për ndalim janë zero. Nëse jeni gati të eksploroni veçoritë mahnitëse, atëherë shkarkoni versionin më të fundit të Apk nga këtu dhe shijoni opsionet përfundimtare.