Shkarko Alua Apk për Android [Fitim në internet]

Nëse jeni duke kërkuar për një platformë argëtimi në internet. Kjo jo vetëm që ndihmon në gjetjen e njerëzve të talentuar, por gjithashtu ndihmon në eksplorimin e profileve të njohura. Pastaj ne u rekomandojmë atyre përdoruesve të androidit të shkarkojnë versionin më të fundit të Alua Apk.

Në të vërtetë, aplikacioni është një aplikacion social në internet për android. Ku anëtarët e regjistruar mund të ndërveprojnë lehtësisht me njerëz të rastësishëm pa asnjë kufizim. Gjithçka që ata kërkojnë të bëjnë këtu është të kërkojnë një profil të veçantë dhe të bëjnë një kontakt.

Mos harroni se platforma konsiderohet zyrtare dhe mjaft e ndjeshme ndaj përdoruesve të saj. Të famshëm dhe atletë të njohur po përdorin platformën për udhëzime. Prandaj ju jeni gati të përfitoni nga kjo e re Aplikacioni i bisedës më pas shkarkoni aplikacionin Alua.

Çfarë është Alua Apk

Alua Apk është një aplikacion social android në internet ku lejohen anëtarët e regjistruar. Për të bërë ndërveprim të drejtpërdrejtë me të famshëm të njohur duke përfshirë njerëz të talentuar. Gjithçka që ata kërkojnë këtu janë disa kredite dhe informacione të profilit.

Nëse përmendëm aksesin në platformat e komunikimit të arritshëm në internet dhe mediave sociale. Pastaj ato konsiderohen gjithashtu produktive dhe të frytshme për t'u përdorur. Edhe njerëzit e njohur, përfshirë të famshëm, po përdorin ato platforma.

Sidoqoftë, djemtë e rastësishëm kryesisht injorohen në platforma të tilla. Edhe fansat mund të mos jenë në gjendje të bëjnë ndërveprim të drejtpërdrejtë me njerëz të njohur për arsye të shumta. Duke u fokusuar në çështjen dhe ndihmën e fansave, zhvilluesit sollën aplikacionin e tij të ri.

Këtu brenda platformës, pothuajse çdo personazh i famshëm është i arritshëm. Edhe njerëzit e talentuar janë gjithashtu të pranishëm për të bashkëvepruar dhe kontaktuar. Megjithatë, këtu bërja e kontaktit të drejtpërdrejtë kërkon kredite dhe fansave u kërkohet t'i blejnë ato kredite. Nëse keni para dhe jeni gati për të bashkëvepruar, atëherë instaloni Alua Download.

Detaje të APK-së

EmërAlua
Versionv2.22.7498
Masat24.11 MB
ZhvilluesAlua USA Ltd
Emri i Paketuesitcom.alua.droid
ÇmimiFalas
Kërkohet Android5.0 dhe Plus
KategoriaApps - social

Përveç përdorimit të aplikacionit për ndërveprim. Anëtarët gjithashtu mund të përdorin platformën për të fituar para. Po, ne flasim më herët se bërja e një ndërveprimi kërkon kredite. Nëse ju jeni i suksesshëm në detyrimin e një tifozi për të blerë kredite.

Pastaj llogaria e tyre do të depozitohet me një komision të mirë. Ata që morën aftësi dhe kërkojnë një platformë për të shitur njohuritë. Mund të përfitojnë gjithashtu nga platforma dhe të shesin shërbimet e tyre mbi abonimet mujore.

Mos harroni, ata që kanë talent mund të përfitojnë gjithashtu nga aplikacioni. Kështu ata mund të shesin talentin e tyre dhe të fitojnë një fitim të mirë. Procesi i regjistrimit duket i ndërlikuar. Ata që janë të rinj në platformë dhe që aplikojnë për regjistrim kërkojnë një kod ftese.

Pa pasur një kod, është e pamundur të hysh në platformë. Jo, ju keni një dorezë Twitter, pastaj provoni të identifikoheni brenda aplikacionit përmes opsionit me një klik. Mos harroni se platforma do të marrë të gjitha të dhënat e nevojshme nga llogaria në Twitter gjatë krijimit të një llogarie.

Një opsion i bisedës së mesazheve private është gjithashtu aty për përdoruesit. Tani përdorni mesazherin për të trajtuar komunikimin dhe skedarët e tjerë të medias. I gjithë informacioni do të mbahet sekret brenda serverëve shumë të koduar. Nëse ju pëlqejnë veçoritë pro dhe jeni gati për të fituar një fitim të mirë, atëherë shkarkoni Alua Android.

Karakteristikat kryesore të Apk

 • Skedari Apk është falas për tu shkarkuar.
 • Regjistrimi është i detyrueshëm.
 • Për regjistrim, kërkohet një kod ftese.
 • Sidoqoftë, mbajtësit e llogarive në Twitter mund të hyjnë drejtpërdrejt në pultin kryesor.
 • Asnjë reklamë e palës së tretë nuk lejohet.
 • Nuk kërkohet pajtim paraprak.
 • Instalimi i aplikacionit siguron akses të drejtpërdrejtë në platformën sociale në internet.
 • Ku anëtarët mund të gjejnë të famshmit e tyre të preferuar.
 • Edhe shesin shërbimet e tyre të mira.
 • Biseda dhe biseda gjithashtu kushtojnë para.
 • Një sistem monitorimi i drejtpërdrejtë do të shfaqë orët online.
 • Dhe tregoni anëtarëve edhe orët jashtë linje.
 • Për të fituar shërbime duhen kredite.
 • Mundësia e provës është gjithashtu e arritshme.
 • Ndërfaqja e aplikacionit u mbajt e thjeshtë.
 • Serverët e sigurt përdoren për ruajtjen e të dhënave.
 • Opsioni i bisedës private do t'ju ndihmojë të keni një bisedë të fshehtë.
 • Edhe dërgoni dhe merrni skedarë përmes opsionit të bisedës.
 • Ndërfaqja e aplikacionit u mbajt miqësore për përdoruesit.

Fotografi të ekranit

Si të shkarkoni Alua Apk

Aktualisht aplikacioni është drejtpërdrejt i aksesueshëm në Play Store. Megjithatë, ajo vendoset në mesin e produkteve kufizuese të vendit. Kjo do të thotë që përdoruesit e androidit ndërkufitar nuk mund të lejojnë kurrë qasjen në skedarin e drejtpërdrejtë Apk.

Pra, çfarë duhet të bëjnë ata përdorues të androidit në një situatë të tillë? Pra, në një situatë të tillë, ne rekomandojmë që përdoruesit e android të vizitojnë faqen tonë të internetit. Dhe shkarkoni me lehtësi versionin më të fundit të aplikacionit. Për të shkarkuar versionin e përditësuar të Apk, ju lutemi klikoni në lidhjen e dhënë më poshtë.

A është e sigurt të instaloni APK

Dosja e aplikimit që po paraqesim këtu është thjesht origjinale. Edhe skedari i aplikacionit merret direkt nga burimi zyrtar. Tashmë e kemi instaluar aplikacionin në shumë pajisje dhe nuk kemi gjetur asnjë problem serioz. Megjithatë, ne kurrë nuk mbajmë të drejtat e drejtpërdrejta të autorit të aplikacionit.

Ka shumë aplikacione të tjera të ngjashme sociale dhe fituese të publikuara në faqen tonë të internetit. Për të instaluar dhe eksploruar ato aplikacione alternative më të mira, ju lutemi ndiqni lidhjet e dhëna. Ato janë të Qendra DB Apk Y99 Chat Apk.

përfundim

Kjo është mundësia më e mirë për përdoruesit e android që të gjejnë dhe të bëjnë kontakt të drejtpërdrejtë me personazhin e tyre të preferuar. Nëse jeni të interesuar dhe kërkoni një burim të përsosur për të hyrë në skedarin e drejtpërdrejtë Apk. Duhet të vizitoni faqen tonë të internetit dhe të shkarkoni Alua Apk falas me një opsion klikimi.

Shkarko Linkun

Lini një koment