Spider Man Fan Made Apk Shkarko për Android [Lojë]

Pavarësisht nëse jeni fëmijë apo i rritur, ndoshta keni dëgjuar për filmin superhero të quajtur Spiderman. Filmi përbëhej nga vazhdime të shumta dhe tani fansat po kërkojnë një version të qëndrueshëm të lojës Android. Dhe duke fokusuar kërkesat e fansave këtu, ne paraqesim Spider Man Fan Made.

Në fakt, versioni i lojës që ne po mbështesim këtu është thjesht origjinal. Dhe është prezantuar së fundmi në treg pasi ka marrë parasysh kërkesat e fansave. Që nga publikimi i vazhdimeve të shumta, fansat kërkojnë rregullisht një version android të Spiderman.

Megjithatë, marvel konsiderohet e pasuksesshme në prezantimin e një versioni të qëndrueshëm të aplikacionit të lojrave për përdoruesit e android. Megjithatë këtë herë një mori fansash kanë arritur ta prezantojnë këtë Lojë beteje. Ku Spiderman ofroi një gamë të gjerë hapësire të pasur me mundësi.

Çfarë është Spider Man Fan Made Apk

Spider Man Fan Made Android konsiderohet versioni më i mirë i qëndrueshëm i lojës aksioni i prezantuar nga Sony. Loja këtu që ne po mbështesim është thjesht e pajtueshme me telefonat inteligjentë Android. Nëse jeni të gatshëm të përjetoni një mjedis realist, atëherë më mirë përdorni një tastierë.

Sepse konsolat konsiderohen si vendi më i mirë. Ku lojtarët mund të shijojnë një lojë të qetë në një mjedis realist. Kur e instalojmë lojën, e gjetëm të pasur me opsione, duke përfshirë një panel konfigurimi.

Kjo i ndihmon tifozët në modifikimin e operacioneve bazë, duke përfshirë ndjeshmërinë e kontrollit. Dyqani i lojërave fillon me vazhdimin e parë ku Peter Parker kafshohet nga një merimangë. Një merimangë që ndikohet thjesht nga një substancë radioaktive.

Tani Peter Parker vrapon në shtëpi dhe shmang çdo ndërveprim. Megjithatë, më vonë Perter zbuloi se ai ndihej i fuqishëm dhe i pasur në fuqi. Duke përfshirë hedhjen e rrjetës së merimangës dhe fuqive të tjera të ngjashme me një merimangë. Të tilla si ecja nëpër mure dhe lëvizja me shpejtësi.

Detaje të APK-së

EmërSpider Man Fan Made
Versionv1.15
Masat315 MB
ZhvilluesSony
Emri i Paketuesitcom.rusergames.spiderman
ÇmimiFalas
Kërkohet Android5.0 dhe Plus
KategoriaLojra - veprim

Deri më tani, shumë seri të ndryshme lojërash janë prezantuar në treg. Por shumica e atyre lojërave të prezantuara janë të lidhura me veçori dhe opsione të kufizuara. Edhe këto lojëra janë funksionale vetëm brenda PC dhe konsolave.

Prandaj telefonat inteligjentë android u injoruan thjesht në këtë perspektivë. Edhe pse ka shumë versione të ndryshme u prezantuan në treg. Megjithatë, shumica e tyre janë të kufizuara dhe kufizuese. Prandaj lojtarët nuk lejohen kurrë të eksplorojnë vende më të gjera.

Edhe fuqitë e Spiderman u konsideruan të kufizuara. Sidoqoftë, të gjitha këto ankesa dhe çështje trajtohen thjesht brenda këtij gameplay të ri. Aty ku lojtarëve u ofrohet një qytet me gamë më të gjerë dhe shtohen edhe misione të shumta.

Lojtarët kërkojnë t'i përfundojnë ato misione në kohë. Përfundimi i misionit do t'u mundësojë lojtarëve të fitojnë shpërblime të ndryshme. Shpërblimet e fituara do t'i ndihmojnë lojtarët në zhbllokimin e lëkurës dhe ndikimeve të ndryshme brenda lojës.

Mos harroni se disa nga Skins ose Kostume pro janë tashmë të zhbllokuar. Dhe lojtarët mund t'i qasen atyre direkt nga galeria kryesore. Prandaj jeni të gatshëm të luani lojën me miqtë, atëherë çfarë prisni? Thjesht instaloni Spider Man Fan Made Download dhe shijoni lojën falas.

Karakteristikat kryesore të Apk

 • Aplikacioni i lojërave është falas për t'u shkarkuar.
 • Pa regjistrim.
 • Asnjë pajtim.
 • E thjeshtë për t'u luajtur dhe instaluar.
 • Asnjë reklamë e palës së tretë nuk lejohet.
 • Loja mund të luhet në modalitetin online dhe offline.
 • Misione të shumta janë atje për të përfunduar.
 • Ofrohen lëvizje dhe diapazon të ndryshëm.
 • Është shtuar një qytet i madh që lojtarët të eksplorojnë.
 • Shtohen mënyra të shumta.
 • Shtohen gjithashtu lëkura dhe efekte të ndryshme.
 • Ndërfaqja e lojës u mbajt e thjeshtë.
 • Një njësi e avancuar e kontrollit është e arritshme.
 • Nga atje lojtarët e androidit mund ta modifikojnë lehtësisht kontrollin.
 • Edhe kontrolloni grafikën.
 • Misionet janë të paracaktuara.
 • Përfundimi i misioneve do të ofrojë shpërblime të shumta.

Fotografi të Lojë

Si të shkarkoni lojën Spider Man Fan Made

Në vend që të hidheni drejtpërdrejt drejt instalimit dhe përdorimit të aplikacionit të lojrave. Hapi fillestar është shkarkimi dhe për këtë përdoruesit android mund të besojnë në faqen tonë të internetit. Sepse këtu në faqen tonë të internetit ne ofrojmë vetëm skedarë autentikë.

Për t'u siguruar që lojtarët do të argëtohen me produktin e duhur. Ne kemi instaluar tashmë aplikacionin e lojrave brenda disa pajisjeve. Pas instalimit të lojës, e gjetëm të qetë dhe funksionale për t'u luajtur brenda pajisjeve të shumta.

A është e sigurt të instaloni APK

Aplikacioni i lojrave që po paraqesim këtu është thjesht origjinal. Edhe përpara se të ofronim Apk brenda seksionit të shkarkimit, ne e kemi instaluar tashmë brenda disa pajisjeve dhe e kemi gjetur të sigurt për t'u përdorur. Megjithatë, ne kurrë nuk zotërojmë të drejtat e drejtpërdrejta të autorit dhe këtu po mbështesim versionin beta.

Janë publikuar shumë lojëra të tjera të ngjashme aksioni. Ata që janë të gatshëm të eksplorojnë dhe luajnë lojën duhet të vizitojnë lidhjet e dhëna. Ato përfshijnë Marvel vs Capcom Apk Garena MoonLight Blade Apk.

përfundim

Nëse jeni një fans i madh i Spiderman dhe kërkoni për një version të qëndrueshëm. Kjo është thjesht funksionale brenda pajisjeve të shumta. Dhe gjithashtu ofron një gamë të gjerë mundësish lojrash. Më pas, ne u sugjerojmë lojtarëve të instalojnë Spider Man Fan Made dhe të shijojnë shpëtimin e qytetit.

Shkarko Linkun

Lini një koment