Shkarkimi i aplikacionit FlatStar për Android [Filma+IPTV]

Të gjithë meritojnë kohë relaksimi falas pasi kanë kaluar një ditë të intensifikuar. Duke shijuar shikimin e filmave, serialeve dhe shfaqjeve të tyre të preferuara në internet falas. Atëherë, në lidhje me këtë, ne u rekomandojmë atyre përdoruesve të androidit të instalojnë aplikacionin më të fundit FlatStar.

Aplikacioni që ne po prezantojmë dhe mbështesim lidhet thjesht me industrinë e argëtimit. Aty ku mund të transmetohen filma dhe seriale të ndryshme premium. Për më tepër, zhvilluesit implantojnë gjithashtu këtë kategori të veçantë me emrin e TV Show.

Kjo do të thotë që përdoruesit e android mund t'i shikojnë ato shfaqje televizive menjëherë pa një klikim. Mbani mend Aplikacioni i filmit ne po paraqesim është thjesht falas për t'u shkarkuar. Nëse jeni të gatshëm të shijoni përmbajtje premium, atëherë shkarkoni FlatStar Apk Download.

Çfarë është FlatStar Apk

Aplikacioni FlatStar llogaritet ndër platformat më të mira argëtuese të arritshme në internet. Aty ku përdoruesit e android mund të shikojnë me lehtësi mijëra video duke përfshirë Filma dhe Seri falas. Për më tepër, zhvilluesit pretendojnë se ofrojnë ndeshje të drejtpërdrejta IPL.

Tregu i argëtimit në internet konsiderohet me vlerë miliarda dollarë. Dhe investitorët presin të nxjerrin fitim nga shikuesit. Edhe pse shikuesit e pasur mund të përballojnë investimin dhe blerjen e licencave të abonimit duke shpenzuar qindra dollarë.

Por nëse fokusohemi tek përdoruesit mesatarë të celularëve që nuk mund të përballojnë të shpenzojnë qindra për shkak të çmimeve të shtrenjta. Atëherë ata përdorues të androidit thjesht injorohen nga zhvilluesit. Edhe platformat e arritshme online mund ta detyrojnë shikuesin të aplikojë për regjistrim.

Pas aplikimit për regjistrim, përdoruesi mund të detyrojë përsëri të blejë një abonim. Megjithatë këtu ne jemi të suksesshëm në sjelljen e zgjidhjes më të mirë në internet. Tani instalimi i FlatStar Download do të heqë të gjitha ato probleme dhe do të ofrojë qasje të drejtpërdrejtë në transmetimin e drejtpërdrejtë falas.

Detaje të Apk

EmërFlatStar
Versionv2.0
Masat12.5 MB
ZhvilluesAplikacioni FlatStar
Emri i Paketuesitcom.flatstar.flatstarapp
ÇmimiFalas
Kërkohet Android4.4 dhe Plus
KategoriaApps - Argëtim

Që do të thotë që përdoruesit e android nuk duhet të shqetësohen kurrë për blerjen e ndonjë abonimi. Gjithçka që ata kërkojnë këtu është versioni më i fundit i skedarit Apk dhe një pajisje e përputhshme. Për më tepër, përdoruesve u kërkohet gjithashtu të krijojnë një lidhje të qetë në internet.

Sepse aplikacioni funksionon thjesht online përmes internetit. Pas instalimit të aplikacionit, gjetëm shumë veçori të ndryshme premium brenda. Ato përfshijnë Kategoritë e pasura, Përkujtuesin e Njoftimeve, Filtrin e Kërkimit dhe Menaxherin e Shkarkimit.

Përveç kësaj, përdoruesve të androidit u ofrohet gjithashtu paneli i cilësimeve të personalizuara, luajtësi i integruar i videos, serverët e shpejtë, nën-kategori dhe shtresat e avancuara të sigurisë. Të gjitha këto veçori janë thjesht të arritshme nën ombrellën e një aplikacioni të vetëm.

Përveç ofrimit të përmbajtjes premium duke përfshirë filma dhe seriale. Anëtarët mund të shikojnë gjithashtu kanale të drejtpërdrejta IPTV duke përfshirë transmetimin e ngjarjeve IPL falas. Ata që janë adhurues të mëdhenj të IPL Events dhe nuk mund të përballojnë të humbasin një ngjarje të vetme.

Ata përdorues të androidit duhet të shkarkojnë aplikacionin. Dhe shikoni drejtpërdrejt ndeshjet IPL falas me një opsion klikimi. Serverët e shpejtë do të sigurojnë paraqitjen e qetë të të dhënave përmes lidhjes së ngadaltë. Nëse jeni të gatshëm të shikoni Filma dhe Ndeshje Live IPL, atëherë shkarkoni FlatStar Android.

Karakteristikat kryesore të Apk

 • Falas për tu shkarkuar.
 • Lehtë për t’u përdorur dhe instaluar.
 • Integrimi i aplikacionit do të mundësojë përdoruesit e android.
 • Për të parë filmat dhe serialet më të fundit.
 • Shfaqjet televizive janë gjithashtu të disponueshme për t'u parë.
 • Kanalet IPTV do të ndihmojnë në transmetimin e ngjarjeve sportive.
 • Përfshirë tifozët mund të shikojnë ndeshjet IPL.
 • Asnjë pajtim nuk është i nevojshëm.
 • Nuk kërkohet regjistrim.
 • Reklamat e palëve të treta janë çaktivizuar.
 • Filtri i personalizuar i kërkimit është shtuar.
 • Përmbajtja shpërndahet në kategori të pasura.
 • Çdo kategori do të ndihmojë në pasqyrimin e përmbajtjes së pasur.
 • Kujtesa e njoftimit do t'i ndihmojë përdoruesit të jenë të përditësuar.
 • Për modifikimet kryesore është shtuar një panel kontrolli i cilësimeve të personalizuara.
 • Serverët e shpejtë përdoren për të pritur skedarë dhe përmbajtje të aplikacioneve.
 • Ndërfaqja e aplikacionit u mbajt e thjeshtë.

Fotografi të ekranit

Si të shkarkoni aplikacionin FlatStar

Përpara se të hidhemi drejtpërdrejt drejt instalimit dhe përdorimit të aplikacionit. Hapi fillestar është shkarkimi dhe për këtë përdoruesit android mund të besojnë në faqen tonë të internetit. Sepse këtu në faqen tonë të internetit ne ofrojmë vetëm Apk autentike dhe funksionale.

Për t'u siguruar që përdoruesit do të argëtohen me produktin e duhur. E kemi instaluar tashmë brenda disa pajisjeve dhe e kemi gjetur të sigurt dhe të sigurt për t'u përdorur. Për të shkarkuar versionin e përditësuar të Apk, ju lutemi klikoni në lidhjen e dhënë më poshtë.

Në faqen tonë të internetit, ne kemi ofruar tashmë shumë aplikacione të ngjashme argëtimi. Ato ofrojnë qasje të drejtpërdrejtë në përmbajtjen video dhe kanalet IPTV. Nëse jeni të interesuar të eksploroni ato aplikacione alternative më të mira, atëherë ndiqni lidhjet e dhëna. Ato janë të Sooka Live Apk DZ Play Apk.

përfundim

Nëse jeni të mërzitur dhe ndiheni të lodhur nga aktivitetet e përditshme. Atëherë mos humbisni kurrë kohë duke kërkuar për platforma të padobishme në internet. Dhe shkarkoni versionin më të fundit të aplikacionit FlatStar nga këtu. Dhe kënaquni duke shikuar Filma dhe Ndeshje IPL falas.

FAQs
 1. A mund të shikojnë përdoruesit e Android filma HD?

  Këtu përdoruesit e android mund të shikojnë me lehtësi filmat dhe seritë më të fundit. Thjesht prekni lidhjet e dhëna dhe shikoni video premium.

 2. A janë të transmetueshme ndeshjet IPL?

  Po, përveç shikimit të filmave dhe serialeve më të fundit. Përdoruesit e Android gjithashtu mund të transmetojnë ndeshje live IPL falas.

 3. Si të hyni në përmbajtje Premium?

  Përdoruesit mund të hyjnë lehtësisht në përmbajtje duke krijuar një lidhje të qetë. Nuk kërkohet regjistrim ose abonim për të hyrë në përmbajtje.

Shkarko Linkun

Lini një koment