Shkarkoni Apk Lonely Girl për Android [Lojë e re]

Nëse keni përjetuar këto lojëra të ndryshme simuluese. Atëherë me siguri do t'ju pëlqejë kjo lojë e sapolançuar për përdoruesit e Android. Po, ne po flasim për Apk-në e pabesueshme dhe të lëshuar së fundmi Lonely Girl që është falas për t'u aksesuar në internet.

La Lojë RPG lejojini lojtarët të shijojnë këtë aplikacion të përsosur të lojërave Android të bazuar në histori. Aty ku lojtarët e rastësishëm dhe të regjistruar mund të marrin pjesë dhe të shijojnë ndërtimin e një marrëdhënieje të butë me këtë vajzë të lezetshme. Ajo gjithashtu duket e frikësuar dhe e zemëruar.

Nëse ju pëlqen vajza e lezetshme dhe jeni të gatshëm ta mbani atë të lumtur. Atëherë më mirë filloni të përfundoni misionet dhe fitoni disa shpërblime të mira. Këto shpërblime mund t'i ndihmojnë lojtarët të mbledhin disa sende të çmuara. Nëse jeni duke kërkuar për një skedar operativ Apk, atëherë instaloni Lonely Girl Download.

Çfarë është Lonely Girl Apk

Lonely Girl Apk konsiderohet një aplikacion i lojërave Android i bazuar në simulime në internet. Aty ku lojtarët e androidit mund të marrin pjesë lehtësisht dhe të shijojnë ndërtimin e kësaj marrëdhënieje të butë me vajzën e lezetshme. Vajzat duket se janë të zemëruara dhe të zhgënjyera.

Megjithëse lojtarët mund të përmirësojnë modalitetin e saj duke ofruar dhurata të ndryshme të çmuara. Këto dhurata janë thjesht të qëndrueshme duke përfunduar disa misione dhe duke fituar monedhë në lojë. Ne nuk jemi të ndonjë shkurtoreje që ndihmon lojtarët të fitojnë komision të mirë.

Por këtu do të diskutojmë disa teknika që do të bëjnë lojtarët për të fituar para të mira. Monedhat e arta të fituara përfundimisht mund të ndihmojnë në blerjen e artikujve të ndryshëm. Këto sende të blera do ta ndihmojnë vajzën të jetë e lumtur.

Në disa situata, vajza e lezetshme mund të kërkojë ushqim dhe ëmbëlsira shtesë. Këto artikuj ushqimorë mund të blihen lehtësisht nga tregu duke përdorur monedha. Nëse besoni se modaliteti i vajzave mund të ndërrohet lehtësisht, atëherë më mirë shkarkoni lojën Lonely Girl nga këtu.

Detaje të APK-së

EmërVajza e vetmuar
Versionv1.2.15
Masat84 MB
Zhvilluespërkulës
Emri i Paketuesitcom.Fleximind.GirlLivingAlone.Android
ÇmimiFalas
Kërkohet Android4.4 dhe Plus
KategoriaLojra - Simulim

Për ta bërë lojën më interesante dhe tërheqëse. Zhvilluesit implantojnë këto objektiva të ndryshme dhe një opsion të qetë bisede. Një bisedë e mirë me vajzën do të përmirësojë marrëdhënien dhe do të ndihmojë për të kuptuar më mirë.

Ka shumë mini-lojëra të ndryshme që janë shtuar gjithashtu brenda. Luajtja e atyre mini-lojërave do t'i ndihmojë pjesëmarrësit të fitojnë monedha ari. Ndërsa flasim më herët se ato monedha thjesht ndihmojnë lojtarët të mbledhin sende të ndryshme të nevojshme.

Gjëra që i kërkon vajza si ushqime dhe sende të tjera të nevojshme. Përfundimi i misioneve dhe objektivave mund të ndihmojë gjithashtu në fitimin e numrit të zgjuar të monedhave të arta. Përveç kësaj, lojtarët mund të ftojnë miqtë e tyre të luajnë lojë.

Thjesht shtypni butonin e ftesës dhe ndani lidhjet me miqtë. Ndarja e lidhjes me të tjerët mund të ndihmojë gjithashtu të fitoni fitim të mirë. Ne harrojmë të shtojmë këtë pikë duke marrë pjesë në mini-lojëra dhe duke plotësuar objektivin në kohë.

Mund të ndihmojë në fitimin e artikujve shtesë si shpërblim. Më vonë lojtarët mund t'i ofrojnë ato sende vajzës së lezetshme. Përveç kësaj, shikimi i reklamave mund të ndihmojë gjithashtu në fitimin e shpërblimeve shtesë. Kështu që ju jeni gati ta luani lojën realisht, më pas instaloni Lonely Girl Android.

Karakteristikat kryesore të Apk

 • Skedari i aplikacionit të lojërave është falas për t'u shkarkuar.
 • Pa regjistrim.
 • Asnjë pajtim.
 • Lehtë për t'u instaluar dhe përdorur.
 • Instalimi i lojës ofron opsionin më të mirë.
 • Për të marrë pjesë në lojën simuluese.
 • Ku lojtarët mund të shijojnë ndërtimin e kësaj marrëdhënie të re.
 • Është shtuar personazhi i ri i vajzës.
 • Ajo është e bukur dhe e lezetshme.
 • Megjithatë, ajo duket e zemëruar.
 • Për ta bërë atë të lumtur, përpiquni të flisni.
 • Dhe bëni një bisedë të mirë.
 • Ofroni dhurata të ndryshme.
 • Ofroni ushqim kur ajo është e uritur.
 • Ai mbështet palën e tretë.
 • Shikimi i atyre reklamave do të ndihmojë në fitimin e shpërblimeve të mira.
 • Ndërfaqja e lojës u mbajt e thjeshtë.
 • Luajtja e mini-lojërave gjithashtu ndihmon në fitimin e monedhave të arta.
 • Monedhat do të ndihmojnë në fitimin e atyre artikujve të ndryshëm.

Fotografi të Lojë

Si të shkarkoni Lonely Girl Apk

Aktualisht aplikacioni i lojrave është i arritshëm për t'u aksesuar nga Play Store. Megjithatë, për shkak të disa problemeve të përputhshmërisë, shumë lojtarë të androidit nuk janë në gjendje të hyjnë në skedarin e drejtpërdrejtë Apk. Pra, çfarë duhet të bëjnë përdoruesit e android në një situatë të tillë kur nuk janë në gjendje të hyjnë në aplikacionin e lojrave?

Prandaj jeni të hutuar dhe kërkoni burimin më të mirë alternativ për shkarkim. Duhet të vizitoni faqen tonë të internetit dhe të shkarkoni versionin më të fundit të aplikacionit të lojrave. Thjesht prekni butonin e dhënë të lidhjes së shkarkimit dhe shkarkimi do të fillojë automatikisht.

Ne kemi ndarë tashmë shumë aplikacione të tjera të ngjashme të lojërave këtu në faqen tonë të internetit. Për të instaluar dhe eksploruar ato lojëra alternative, ju lutemi ndiqni lidhjet. Ato janë të Dokumentet Ju lutem Apk Çlirimi Apk.

përfundim

Nëse jeni të mërzitur të luani ato lojëra tradicionale. Dhe janë gati të përjetojnë diçka të re dhe unike. Atëherë në këtë drejtim, ne rekomandojmë lojtarët e androidit që të instalojnë Lonely Girl Apk dhe të shijojnë ndërtimin e marrëdhënieve të mira me karakterin e vajzës së lezetshme.

FAQs
 1. A munden lojtarët të luajnë para dhe të fitojnë fitim?

  Megjithëse ekziston një mundësi e drejtpërdrejtë për të fituar monedha të arta duke përfunduar detyrat. Por zhvilluesit nuk pretendojnë kurrë se ofrojnë ndonjë mundësi fitimi këtu brenda lojës.

 2. A është i sigurt instalimi i Apk?

  Po komentojmë çdo garanci. Por ne e instaluam lojën në shumë telefona inteligjentë android. Pas instalimit të lojës, ne e gjetëm atë të qetë dhe të sigurt. Prandaj lojtarët android mund ta instalojnë lojën pa u shqetësuar.

 3. A mund të luhet loja në modalitetin offline?

  Përgjigja është jo. Për të luajtur këtë lojë simulimi kërkon lidhje të qetë interneti. Për më tepër, lojtarët mund të ftojnë miqtë e tyre duke ndarë lidhjen direkte.

Shkarko Linkun

Lini një koment